Ідеї та варіанти із створення бізнесу для жінок удома та в декреті

Жінкам, які вимушено перебувають удома, хочеться якщо не заробити серйозно, то хоча б підробити. І це буває важливо не стільки заради прибутку, скільки заради зміни виду діяльності, зайнятості і ще через низку психологічних причин. Тому представляємо Вам ряд ідей для створення власного бізнесу.

15:34 05.02.2019

Сайти, які можуть стати помічниками

Інтернет – чудовий інструмент для швидкого пошуку відповідей на запитання, навчання, роботи, зв’язку з друзями та й просто розваг.

10:48 01.02.2019

Обстеження суб’єктів господарської діяльності на території сіл Усть-Путила, Мариничі

29 січня 2019 року робочою групою Усть- Путильської сільської ради  з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення за участю  провідного спеціаліста Усть-Путильської сільської ради -  Синиця А.М. (на яку покладено обов’язки інспектора праці), головного спеціаліста  Управління Держпраці у Чернівецькій області – Митрофан П.Т. з метою виявлення тіньової зайнятості, неофіційних заробітків та їх легалізації проведено обстеження суб’єктів господарської діяльності на території сіл Усть-Путила, Мариничі.

13:42 29.01.2019

Як не потрапити у кредитну пастку?

Невпинний розвиток інформаційних технологій суттєво розширив спектр послуг, які надаються у сфері електронної комерції. Так, значної популярності серед населення набуває отримання миттєвих онлайн кредитів. Як не потрапити у скрутне фінансове становище через власну необізнаність про правові наслідки під час вчинення електронних правочинів? Про це інформують фахівці Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

09:17 29.01.2019

Обслуговування громадян за європейськими стандартами – пріоритетне завдання пенсійної служби

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області постійно працює над підвищенням якості надання послуг мешканцям краю. Відповідно до завдань, визначених Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, в області запроваджені єдині стандарти обслуговування. Значна увага приділяється професійності та оперативності надання послуг, створенню найбільш комфортних умов для відвідувачів, організації належного інформаційного забезпечення. Обслуговування громадян здійснюється в форматі „єдиного вікна” або за принципом «прозорого офісу», з дотриманням вимог до надання послуг громадянам незалежно від їхнього місця проживання чи перебування. Упродовж  2018 року за принципом «єдиного вікна» спеціалісти пенсійної служби прийняли понад півтори сотні тисяч буковинців.

16:22 23.01.2019