Про сплату збору при набутті права власності на легкові автомобілі

Сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності на легкові автомобілі здійснюється за першої державної реєстрації в Україні в сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України.

16:29 11.01.2019

Легальна зарплата – запорука соціального захисту сьогодні та забезпеченої старості в майбутньому

Своєчасна та у повному обсязі сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і забезпечення працівників заробітною платою, не меншою за встановлену законодавством мінімальну, – обов’язок і справа ділового сумління кожного роботодавця. Саме ці чинники є запорукою соціального захисту й пенсійних перспектив найманих працівників, відповідальність за яких має усвідомлювати кожен керівник, який будує трудові відносини на засадах чесності й порядності.

16:04 11.01.2019

Фестиваль колядок та щедрівок

Аматорський колектив будинку культури села Мариничі  Усть-Путильської ОТГ (керівник Оксана Ватаманюк) взяли участь в  ІІІ фестивалі колядок та щедрівок «Радуйся земле! Син Божий народився!», що відбувся 10.01.2019 року в смт Путила.

12:06 11.01.2019

Наповнення бюджету Фонду – забезпечення стабільності пенсійних виплат

Основним завданням пенсійної служби є забезпечення стабільних та у повному обсязі пенсійних виплат і захист прав застрахованих осіб на гідне пенсійне забезпечення. Необхідною умовою його успішного виконання є наповнення бюджету Фонду, з якого здійснюється фінансування таких виплат.

16:06 09.01.2019

Нові можливості для ОТГ щодо збільшення надходжень від використання землі

Питання використання земель завжди мали особливу актуальність, оскільки цей ресурс є одним із найцінніших. Експерти зазначають, що незважаючи на спроби максимально врегулювати питання використання землі в Україні, на сьогодні у цій сфері ще існують певні неузгодженості.

13:47 08.01.2019