Усть-Путильська територіальна громада!
Чернівецька область, Вижницький район

Практичний тренінг «Практика публічних комунікацій для громади»!

За організації та сприяння Українського кризового медіа центру в рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) 1-2 липня 2021 року відбувся практичний тренінг з публічних комунікацій для представників громад.  Модераторами навчання були - Ірина Малик, координаторка комунікації децентралізації програми USAID DOBRE (УКМЦ); Оксана Якуніна, координаторка з комунікації програми USAID DOBRE (УКМЦ) у центральних областях України; Ольга Ткаченко, координаторка соціальних медіа програми  USAID DOBRE (УКМЦ); Ганна Коломієць, консультантка програми USAID DOBRE (УКМЦ).

12:38:22 06.07.2021

«НЕХАЙ ДУМАЮТЬ, ЩО МИ СПОРТСМЕНИ!»

Адміністрація Усть-Путильської територіальної громади висловлює щирі слова вдячності працівникам та депутатам Усть-Путильської сільської ради за участь та гідне представлення громади у спартакіаді на районному рівні з шахів, шашок, настільного тенісу та волейболу.

22:40:28 04.06.2021

Результати голосування за Молодіжний проект Усть-Путильської ТГ!

З 14.05.2021 р по 31.05.2021р в Усть-Путильській ТГ проводилось голосування серед молоді (включно з онлайн) за молодіжний проект. В опитуванні взяло участь 176 молодих людей віком 14-35 років, що становить 14,3 % загальної кількості молоді в громаді.

13:30:46 01.06.2021

Представники Усть-Путильської ОТГ взяли участь у фінальній сесії Школи локальної демократії 2.0 в місті Яремче.

Перший робочий день минув цікаво та насичено. Учасники ШЛД 2.0 мали змогу зустрітись та познайомитись з першим заступником Яремчанського міського голови Клим’юком Тарасом Васильовичем та головою ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» Іваном Зінов‘євим.

12:31:55 09.09.2020

От і завершився 2-й модуль Академії культурного лідера 2020-2021

Академія культурного лідера - це навчальна програма підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів у галузі культури та креативному секторі що працюють у новостворених ОТГ (об’єднаних територіальних громадах) із використанням сучасних механізмів та досвіду кращих практик України та ЄС спрямована на необхідність їх активного впровадження в умовах децентралізації.

21:33:29 04.09.2020