НОВИНИ

Представники Усть-Путильської ОТГ взяли участь у фінальній сесії Школи локальної демократії 2.0 в місті Яремче.

Перший робочий день минув цікаво та насичено. Учасники ШЛД 2.0 мали змогу зустрітись та познайомитись з першим заступником Яремчанського міського голови Клим’юком Тарасом Васильовичем та головою ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» Іваном Зінов‘євим.

12:31:55 09.09.2020

От і завершився 2-й модуль Академії культурного лідера 2020-2021

Академія культурного лідера - це навчальна програма підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів у галузі культури та креативному секторі що працюють у новостворених ОТГ (об’єднаних територіальних громадах) із використанням сучасних механізмів та досвіду кращих практик України та ЄС спрямована на необхідність їх активного впровадження в умовах децентралізації.

21:33:29 04.09.2020