НОВИНИ

НА САЙТІ МОЗ ЗАПУСТИЛИ ПОРТАЛ ВАКАНСІЙ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЯК ШУКАТИ ВАКАНСІЇ

Міністерство охорони здоров’я запустило на своєму сайті розділ «Портал вакансій медичних працівників». Він покликаний допомогти кожному медику, який потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить. Ознайомитися з пропозиціями, що розміщені на порталі, можна за посиланням https://work.moz.gov.ua.

14:36:09 21.10.2022

Практичний тренінг «Практика публічних комунікацій для громади»!

За організації та сприяння Українського кризового медіа центру в рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) 1-2 липня 2021 року відбувся практичний тренінг з публічних комунікацій для представників громад.  Модераторами навчання були - Ірина Малик, координаторка комунікації децентралізації програми USAID DOBRE (УКМЦ); Оксана Якуніна, координаторка з комунікації програми USAID DOBRE (УКМЦ) у центральних областях України; Ольга Ткаченко, координаторка соціальних медіа програми  USAID DOBRE (УКМЦ); Ганна Коломієць, консультантка програми USAID DOBRE (УКМЦ).

12:38:22 06.07.2021

«НЕХАЙ ДУМАЮТЬ, ЩО МИ СПОРТСМЕНИ!»

Адміністрація Усть-Путильської територіальної громади висловлює щирі слова вдячності працівникам та депутатам Усть-Путильської сільської ради за участь та гідне представлення громади у спартакіаді на районному рівні з шахів, шашок, настільного тенісу та волейболу.

22:40:28 04.06.2021