Дата: від до Скинути

До уваги платників єдиного податку IV групи. Єдиний податок для юридичних осіб. Плата за землю.

Відповідно до вимог п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік.

14:12 19.02.2019

Єдиний податок для фізичних осіб. Готівкові розрахунки.  Реєстратори розрахункових операцій (РРО)

Єдиний податок для фізичних осіб. Готівкові розрахунки. Реєстратори розрахункових операцій (РРО)

Підприємці, які сплачують єдиний податок, мають право здійснювати розрахунки без застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій при здійсненні роздрібної торгівлі продовольчими товарами (крім підакцизних товарів).

14:24 18.02.2019

Як ФОПу отримати Витяг з Реєстру платників єдиного податку у 2019 році

Згідно з п. 299.9 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку.

13:03 14.02.2019

ШІСТЬ ПОРАД ВІД ФАХІВЦЯ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ: ЯК ДОСЯГТИ УСПІХУ В ПРОФЕСІЇ

Витратити час, щоб крок за кроком розпланувати просування по кар’єрних сходинках, імовірно, не звучить цікаво, але це необхідно для досягнення успіху. Для цього експерти радять скласти так званий кар’єрний план, який стане настільним посібником для просування в професії. З його допомогою ви не тільки визначите свої цілі на майбутнє, але також позначите конкретні кроки, які необхідно зробити для досягнення бажаного. Фахівці пропонують кілька порад, які допоможуть фахово скласти кар’єрний план.

10:43 12.02.2019

Керівник пенсійної служби краю наголосив на важливості  взаємодії  всіх суб’єктів, які надають субсидійні послуги, повідомив про важливість інформування громадськості щодо виплати субсидії готівкою

Керівник пенсійної служби краю наголосив на важливості взаємодії всіх суб’єктів, які надають субсидійні послуги, повідомив про важливість інформування громадськості щодо виплати субсидії готівкою

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів під час апаратної наради в Чернівецькій обласній державній адміністрації повідомив про початок роботи над виконанням завдань, пов'язаних з монетизацією субсидій.

14:28 08.02.2019

Пенсійна служба області закликає роботодавців забезпечувати працівникам соціальні гарантії та справедливу оплату праці

Згідно з ухваленим Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», збільшено розмір мінімальної заробітної плати, який  з 1 січня становить:

15:35 06.02.2019