Усть-Путильська територіальна громада!
Чернівецька область, Вижницький район

Управління ДМС у Чернівецькій області інформує

Міграційна служба відновлює паспорти звільненим з полону українцям

Україна продовжує повертати своїх людей з російського полону. Після останнього обміну, який відбувся 8 лютого 2024 року, загалом визволено вже 3135 українців і українок. Поряд з тим, Державна міграційна служба України відновлює колишнім полоненим всі необхідні паспортні документи. Від військовослужбовців, нещодавно звільнених з полону, вже прийнято 55 заявок на оформлення ID-карток та закордонних паспортів.

11:07:59 23.02.2024

Як після 18 років оформити першу ID-картку

Згідно українського законодавства, громадяни України, які на момент досягнення 18-річного віку не документовані ID-карткою, можуть оформити перший паспорт тільки після проведення процедури встановлення особи. Це стосується не лише наших співвітчизників, які мають статус ВПО та проживають на території України, а й тих, хто вимушено опинився за кордоном й зустрів своє повноліття на чужині.

10:42:06 14.02.2024

УДМС у Чернівецькій області: способи комунікації з громадянами

Питання належної комунікації та оперативного зворотного зв’язку з отримувачами адміністративних послуг є вельми важливим для будь-якої сервісної структури, в тому числі і для міграційної служби. Адже це дозволяє бути відкритими до своїх клієнтів, чути їхні побажання та краще розуміти їхні потреби.

08:37:05 31.01.2024

Чи можна отримати готовий паспорт за довіреністю?

В умовах війни нерідко постає питання щодо можливості отримання паспортного документа не власником, а кимось з його рідних чи знайомих за нотаріально завіреним дорученням. Особливо часто до міграційної служби з цим звертаються військовослужбовці, які не можуть вчасно забрати свій  документ у підрозділі, в якому подавали заяву на оформлення паспорта.

08:48:45 29.01.2024

«Фейсбук» надає роз’яснення з міграційних питань

Найрізноманітніші запитання надходять від наших відвідувачів у коментарях до сторінок міграційної служби у мережі «Фейсбук» та на номер телефону «Гарячої лінії» УДМС у Чернівецькій області (0372) 55-04-61. Пропонуємо чергову добірку відповідей на найпоширеніші з них.

09:16:13 22.01.2024

Якщо паспорт ще не отриманий, але вже висвітився в «Дії»…

На «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області нерідко надходять запитання щодо персоналізації паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Дозвонювачі також запитують – чи дійсні паспорти, які після друку та присвоєння номера документа з’являються у мобільному застосунку «Дія».

08:46:32 04.01.2024

Державна міграційна служба запустила англійську версію онлайн-сервісу перевірки недійсних документів

Простий та ефективний онлайн-сервіс із перевірки недійсних документів, який працює на сайті ДМС уже понад 6 років, користується чималою популярністю серед громадян. Зокрема, він уже став поширеним серед працівників банківських, страхових, нотаріальних та адвокатських установ, які можуть таким чином убезпечуватися від шахраїв, що використовують підроблені документи для облудних схем.

16:43:01 22.11.2023