Депутати

одномандатний виборчий округ № 1

Опис : IMG_0003

Скидан Дмитро Олексійович – 1964 року народження, освіта повна загальна середня, безпартійний, приватний підприємець, житель  с. Усть-Путила .

одномандатний виборчий округ № 2

Опис : IMG_0004

Євдощак Оксана Петрівна – 1990 року народження, освіта повна вища, безпартійна, головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Путильської РДА, жителька  с. Бісків .

одномандатний виборчий округ № 3

Опис : IMG_0006

Мігуца Дмитро Миколайович –  1959 року народження, освіта повна загальна середня, безпартійний, лісник ДП «Путильський лісгосп», житель  с. Усть-Путила.

одномандатний виборчий округ №  4

Опис : IMG_0007

Рубан Василь Васильович – 1962 року народження, освіта неповна вища, безпартійний, приватний підприємець, житель  с. Усть-Путила.

одномандатний виборчий округ № 5

Опис : IMG_0009

Ларіон Меланія Омелянівна - 1966 року народження,  освіта неповна вища, безпартійна,  спеціаліст-землевпорядник Усть-Путильської сільської  ради, жителька  с. Шпетки.

одномандатний виборчий округ № 6

Опис : IMG_0010

Фрей Наталія Олексіївна - 1966  року народження, освіта повна вища, безпартійна,  секретар Усть-Путильської сільської  ради та виконавчого комітету, жителька  с. Усть-Путила.

одномандатний виборчий округ № 7

Опис : IMG_0011

Чигрин Василь Михайлович – 1958 року народження,  освіта повна загальна середня, безпартійний, лісник ДП «Путильський лісгосп», житель  с. Усть-Путила.

одномандатний виборчий округ № 9

Опис : IMG_0014

Попович Василь Онуфрійович – 1959 року народження,  освіта повна загальна середня, безпартійний, непрацює, житель  с. Мариничі.

одномандатний виборчий округ № 10

Опис : IMG_0016

Скидан Наталія Миколаївна – 1963 року народження, освіта вища, безпартійна, директор Мариничівського НВК «Родина», жителька  с. Мариничі.

Одномандатний виборчий округ № 11

Опис : IMG_0018

Боцвин Галина Ярославівна – 1967 року народження, освіта вища, безпартійна, , жителька  с. Петраші

одномандатний виборчий округ № 12

Опис : IMG_0019

Полянська Ярослава Дмитрівна - 1974 року народження, освіта вища, безпартійна, вчитель початкових класів Маринівського НВК «Родина», жителька  с. Петраші.

одномандатний виборчий округ № 13

Опис : IMG_0020

Гузак Любов Іванівна – 1984 року народження,  освіта неповна вища, безпартійна, діловод  сільської ради, жителька  с. Петраші.

одномандатний виборчий округ № 14

Опис : IMG_0022

Григоряк Ярослав Миколайович – 1959 року народження,  освіта неповна вища, безпартійний, інженер мисливствознавець ДП «Путильський лісгосп», житель с. Петраші.