DOBRE

Консультації з громадськістю в Усть-Путильській громаді

Презентація буклету «Консультацій з громадськістю» як інструменту прямої демократії в Усть-Путильській громаді  відбулася в неформальній обстановці, в базарний день, на площі, де як правило збирається значна кількість мешканців. Незважаючи на прохолодну погоду, на заході були присутні 46 осіб, серед яких 39 жінок та 7 чоловіків, це були представники сільської ради, молодіжної ради, мешканці громади, ВПО, представники громадських організацій. Представниця громади Скидан А.О. представила учасникам зміст буклету «Консультації з громадськістю» та наголосила, що буклет виготовлений в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні -2» програми DOBRE, представниця сільської ради Григоряк Р.М. подякувала програмі DOBRE за можливість популяризувати інструменти прямої демократії в громаді. Учасники заходу зауважили, що інструмент «Консультації з громадськістю» є найбільш затребуваний в громаді, оскільки в умовах воєнного стану ВПО можуть скористатись цим інструментом для комунікації з місцевою владою. В ході заходу учасники активно цікавилися деталями використання інструменту «Консультацій з громадськістю» в умовах воєнного стану та  наголосили на актуальності такого інструменту в громаді.

09:54:00 05.01.2024

Обладнання від #Програми DOBRE

"Наша громада майже на 250 тис.грн. отримала обладнання від #Програми DOBRE. Проект був спрямований на подалання наслідків енергетичної кризи, яку громада відчула минулої зими.

09:03:30 16.10.2023

Як розвивається швейна майстерня в Усть-Путильській громаді на Буковині, створена завдяки Програмі USAID DOBRE

Швейна майстерня в селі Мариничі Усть-Путильської громади вже отримала перше велике замовлення на пошив та брендування 500 сумок-шоперів.Також багато мешканців приходять сюди, щоби пошити чи полагодити тканинні вироби, а ще - навчитися швейній справі. Відкриття майстерні відбулося наприкінці березня цього року за підтримки й допомоги Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

08:56:18 28.07.2023

Відкриття швейної майстерні в с.Мариничі

29 березня в с.Мариничі Усть-Путильської громади відбулося урочисте відкриття фахової швейної майстерні за участю керівника Програми USAID DOBRE Брайана Кемпла, заступника керівника Програми DOBRE Максима Бурдавіцина, старшого регіонального менеджера Програми DOBRE Андрія Нагорного, програмних менеджерок Євгенії Велегури та Марини Дудяк.

09:24:07 31.03.2023

Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Чернівецькою ОВА

28 березня 2023 року Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) і Чернівецька обласна військова адміністрація підписали меморандум про співпрацю, яка триватиме до середини 2025 року. Протягом цього періоду громади-партнери Програми отримають співфінансування проєктів, а також навчальну та консультаційну допомогу для посилення спроможності місцевого самоврядування.

13:12:27 29.03.2023