A A A K K K
для людей із порушенням зору
Усть-Путильська територіальна громада!
Чернівецька область, Вижницький район

ГУ ДСНС

Рятувальники попереджають!

У зв’язку із збільшенням кількості пожеж пов’язаних із випалюванням сухої рослинності нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

10:23:22 25.04.2024

Рятувальники попереджають!

       На території Вижницького району з початку року виникло 47 пожеж внаслідок яких знищено та пошкоджено майно людей. Внаслідок пожеж загинуло дві людини.

11:19:57 26.03.2024

Правила пожежної безпеки при експлуатації печей

  Станом на 16 жовтня на території району виникло 96 пожеж, внаслідок яких загинули дві  людини. Більшість з них виникла через порушення правил пожежної безпеки. З настанням холодів різко збільшується кількість пожеж через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Отож, рятувальники вкотре закликають жителів району дотримуватись правил пожежної безпеки.

11:17:44 26.03.2024

Правила пожежної безпеки під час користування електроприладами

Немає більшої цінності на землі ніж людина, її життя та здоров’я. І якщо на виробництві для захисту від небезпеки існує система охорони праці, то в побуті кожен повинен подбати про свою безпеку сам.  Будь-яка несправність в електропроводці чи порушення правил її експлуатації призводить до пожежі. Особливо небезпечне коротке замикання, яке виникає при сполученні двох проводів з оголеними ділянками (з пошкодженою ізоляцією). При цьому проводи дуже нагріваються, виникає іскріння і захисна ізоляція проводів спалахує.  Надійні охоронці від короткого замикання – електрозапобіжники. Тому, якщо електрозапобіжники вийшли з ладу, їх необхідно замінити новими, заводськими, але ні в якому разі не робити саморобних вставок. Вони, у випадку підвищення в електромережі напруги чи короткого замикання, не розімкнуть електричне коло і не знеструмлять електромережу у квартирі.  У приватному будинку слідкуйте, щоб проводи зовнішньої електролінії були натягнуті і не торкалися один одного, а на вводі у приміщення – взяті в ізоляційні трубки.  Сучасний побут насичений різноманітними електроприладами, які в разі неправильної експлуатації, пошкодження, роботи в аварійних режимах здатні призвести до виникнення пожежі. Особливо це стосується приладів опалення приміщень.  Необхідність ремонту побутових електроприладів вдома визначаєте ви самі. Правило тут одне: несправний прилад – експлуатувати небезпечно!  Слід запам’ятати та виконувати основні вимоги пожежної безпеки:  шнури до електронагрівальних приладів, телевізорів, радіоприймачів і настільних ламп, а також штепсельні вилки і розетки повинні бути справні і виключно заводського виготовлення;  температура зовнішньої поверхні електроопалювальних приладів у найбільш нагрітому місці в нормальному режимі роботи не повинна перевищувати 85°С;  відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів має становити не менше 0,25 м.  Не дозволяється:  застосовувати для опалення приміщення нестандартне (саморобне) електронагрівальне обладнання, або лампи розжарювання;  користуватися пошкодженими розетками, відгалужувальними та з’єднувальними коробками, вимикачами, іншими електровиробами, а також лампами, скло яких має сліди затемнення або деформування;  експлуатувати кабелі та проводи з пошкодженою ізоляцією або такою, що в процесі експлуатації втратила захисні властивості;  залишати без нагляду ввімкнені в електромережу нагрівальні прилади (праска, електроплитка, електричний чайник тощо);  використовувати побутові електронагрівальні прилади без негорючих підставок;  використовувати вимикачі, штепсельні розетки для підвішування одягу, інших предметів;  заклеювати електропроводку шпалерами або горючими тканинами.

11:15:01 26.03.2024

Рятувальники попереджають!

    На території Вижницького району з початку року виникло 31 пожежа внаслідок яких знищено та пошкоджено майно людей.

08:25:13 27.02.2024

Правила пожежної безпеки при експлуатації печей

  Станом на 16 жовтня на території району виникло 96 пожеж, внаслідок яких загинули дві  людини. Більшість з них виникла через порушення правил пожежної безпеки. З настанням холодів різко збільшується кількість пожеж через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Отож, рятувальники вкотре закликають жителів району дотримуватись правил пожежної безпеки.

08:38:46 22.02.2024

Правила пожежної безпеки при експлуатації печей

З початку року на території району виникло 27 пожеж. Значна кількість пожеж виникла через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Отож, рятувальники вкотре закликають жителів району дотримуватись правил пожежної безпеки.

09:47:11 21.02.2024

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки на відкритих територіях!!!

       На території Вижницького району з початку року виникло 25 пожеж внаслідок яких загинула одна людина, знищено та пошкоджено майно людей.       У зв’язку із збільшенням кількості пожеж пов’язаних із випалюванням сухої рослинності нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

09:48:39 12.02.2024

Дитячі пустощі з вогнем - небезпечні!

Дуже часто винуватцями пожеж є діти. На жаль, реалії сьогодення такі, що більшість батьків, аби задовольнити потреби сім`ї, змушені багато працювати і не приділяють достатньо уваги своїм дітям. В основі дитячих пустощів із вогнем лежить безмежна допитливість, бажання пізнати навколишній світ, наслідування дорослим, які щоденно користуються вогнем, відсутність страху перед можливою загибеллю. Додайте сюди відсутність нагляду з боку дорослих та невмілі дії в екстремальних ситуаціях – і є усі чинник для трагедії.  Шановні батьки!  Пояснюйте дітям небезпеку і наслідки гри з вогнем. Проводьте з дітьми цікаві і безпечні ігри. Зробіть все, щоб небезпечні ігри дітей з вогнем стали неможливими. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!  Запам’ятайте, що вогонь – це смертельна небезпека, яка загрожує здоров’ю, життю людини. Щоб уникнути біди, слід пам`ятати, що дітям категорично заборонено:   – бавитися із сірниками, палити папір та інші предмети у приміщеннях;    – переносити відкритий вогонь з одного місця на інше;    – запалювати легкозаймисті предмети чи рідини.    Електробезпека  Не залишайте дітей з увімкненими електроприладами (праска, телевізор, настільна лампа, електрообігрівач, магнітофон, комп’ютер тощо). Не дозволяти дітям вмикати та вимикати електроприлади. На розетки необхідно поставити заглушки. Не вмикати в одну розетку більше, ніж два електроприлади. Не прикрашати новорічну ялинку одночасно електрогірляндами і «дощиком» з фольги: це може призвести до короткого замикання і пожежі/

14:33:24 08.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь