ДІТИ ПРАГНУТЬ МИРУ, СОНЦЯ І ТЕПЛА!

Робити добро і дарувати позитивні емоції дітям внутрішньо-переміщених осіб – завдання, з яким успішно справляються вихователі Усть-Путильського дитячого садка. Вже другий тиждень вони роблять все можливе, щоб перебування діток в нашій громаді було комфортним, цікавим і незабутнім.

09:28:54 21.03.2022

Вже минає перший робочий місяць навчання в Усть-Путильській дитячій музичній школі.

Після затяжного карантину, періоду канікул та відпусток наша школа помітно оживає, наповнюється дитячим гамором, звуками музичних інструментів й, звісно ж, планами на майбутнє!

16:33:15 22.09.2020

Правила роботи закладів освіти на період карантину!

Вже зовсім скоро заклади освіти відчинять свої двері для школярів. Основні правила МОЗ щодо організації освітнього процесу: суворе дотримання соціальної дистанції, вхід у приміщення школи й пересування по ньому тільки в масках, заборона допуску батьків.

12:55:31 07.08.2020

ЗАТВЕРДЖЕНО РЕКОМЕНДАЦІЇ МОН УКРАЇНИ ЗАКЛАДАМ ОСВІТИ ДЛЯ РОБОТИ З 1 ВЕРЕСНЯ!

З1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати. Педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття і зможуть проводити уроки на відкритому повітрі.

10:31:29 31.07.2020

МОН затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.

13:41:56 22.05.2020