Правила роботи закладів освіти на період карантину!

Вже зовсім скоро заклади освіти відчинять свої двері для школярів. Основні правила МОЗ щодо організації освітнього процесу: суворе дотримання соціальної дистанції, вхід у приміщення школи й пересування по ньому тільки в масках, заборона допуску батьків.

12:55:31 07.08.2020

ЗАТВЕРДЖЕНО РЕКОМЕНДАЦІЇ МОН УКРАЇНИ ЗАКЛАДАМ ОСВІТИ ДЛЯ РОБОТИ З 1 ВЕРЕСНЯ!

З1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати. Педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття і зможуть проводити уроки на відкритому повітрі.

10:31:29 31.07.2020

МОН затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.

13:41:56 22.05.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ, ЗНО, ВСТУПНА КАМПАНІЯ: МОН ЗАПУСТИЛО САЙТ ПРО КЛЮЧОВІ ЗМІНИ В ОСВІТІ, ВПРОВАДЖЕНІ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН!

Усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано на окремому інформаційному ресурсі. Зокрема, тут розміщено інформацію про дистанційне навчання, завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.

13:30:36 22.05.2020