Новини

Вчора 19 вересня 2019 року в Центрі економічного зростання Усть-Путильської громади в дружньому колі запрошених гостей відбулася презентація журналу "Буковинська Гуцульщина". Даний журнал презентував один із головних ідейних натхненників,авторів та головний редактор видання - Михайло Михайлович Григоряк. Видання, розміром в 72 сторінки, цікаве широкому колу читачів різного віку, адже висвітлює цікаві життєві стежки, засвідчені факти про простих гуцулів,історію успіху творчих та знаменитих людей, відомі та маловідомі туристичні принади Путильщини та багато іншого.

16:18:42 20.09.2019

14-15 серпня в приміщенні Центру економічного зростання Усть-Путильської громади,який створений в рамках проекту "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання", що фінансується ЄС, відбувся тренінг з "управління проектами розвитку".

Даний тренінг проводили працівники Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування: Олексій Грушко, Дмитро Прокопець та Андрій Кучуран для Усть-Путильської "Молодіжної ради", представників бюджетних установ Усть-Путильської громади та для представників сусідніх Селятинської та Конятинської громад.

16:20:20 15.08.2019

Після урочистого відкриття "Центру економічного зростання Усть-Путильської громади" завдяки підтримці проекту "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" відбувся майстер-клас з миловаріння. Марина Мелешко поділилася досвідом, як можна власне хоббі перетворити в прибуткову справу. Учасники дізналися багато корисного та мали змогу виготовити своє "перше мило" яким зможуть користуватися після 15 серпня, адже на дозрівання мила - потрібен час.

16:22:20 04.07.2019