Сесії

Сесія №27 від 15.03.2009

15 березня 2009 року в залі засідань сільської ради відбулася позачергова 27 сесія сільської ради. На засіданні сесії були присутні 10 депутатів. Було розглянуто 22 питання, а саме:
- Про підтримку звернень депутатів Путильської районної ради до вищих Посадових осіб держави;
- Про внесення змін до сільського бюджету по загальному та спеціальному фонду;
- Про затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт сільського сміттєзвалища з облаштуванням майданчиків для збору сміття (реалізація проекту "Карпати - будуть вічно зеленіти. Крок 1")
- Про затвердження кошторисів;
- Питання по урегулюванню земельних відносин.

Сесія №26 від 30.01.2009

30 січня 2009 року відбулася 26 сесія 5 скликання в залі засідань Усть-Путильської сільської ради, на якій було розглянуті та прийняті такі питання:

- Звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку села за 2008 рік та Програму соціально-економічного розвитку села на 2009 рік. -

Про виконання місцевого бюджету Усть-Путильської сільської ради по загальному та спеціальному фонду за 2008 рік. - Про сільський бюджет на 2009 рік.

- Про вилучення земельних ділянок згідно поданих заяв та в зв"язку зі смертю громадян.

- Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у безоплатну власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Несторяку Юрію Михайловичу.

- Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

- Про затвердження технічних документацій та передачу земельних ділянок у власність.

- Про затвердження проектів відведення земельних ділянок у безоплатну власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства.

- Про надання дозволу на розроблення технічної документації, що підтверджує розмір меж земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Гаврилащуку Василю Андрійовичу.

- Про надання в оренду громадянам земельних ділянок для випасання худоби.

- Про встановлення плати для батьків за перебування дітей в Усть-Путильському ДНЗ.