Головне управління Пенсійного фонду в Україні в Чернівецькій області

Для нас важлива Ваша думка

Просимо долучитися до проведення аналізу ефективності заходів контролю, спрямованих на запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням, та до 14 березня 2024 року пройти опитування за посиланням https://www.pfu.gov.ua/cv/411026-dlya-nas-vazhlyva-vasha-dumka-2/

08:34:30 14.03.2024

КАТЕГОРІЇ ПЕНСІОНЕРІВ, ЯКИМ З БЕРЕЗНЯ ПЕРЕРАХОВАНО ПЕНСІЇ

Згідно з рішенням уряду з 01.03.2024 проведено індексацію пенсій шляхом перерахунку із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії у розмірі 1,0796.

08:38:58 06.03.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ПУТИЛЬЩИНИ!

23 лютого 2024 року керівник сервісного центру Іван КАПТАРЬ  проводитиме прийом громадян з питань подання документів на призначення/перерахунок пенсій, субсидій, пільг, страхових виплат, видачі довідок, пенсійних посвідчень, отримання електронних послуг.

09:04:49 20.02.2024

ВПРОВАДЖЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ПРОЕКТУ ЩОДО НАДАННЯ ДОДАТКОВОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЮ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПІЧНОГО ПОБУТОВОГО ПАЛИВА

Постановою Кабінету Міністрів України №1173 від 07.11.2023 затверджено  Порядок реалізації протягом опалювального сезону 2023-2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива, з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.

14:15:23 27.11.2023

СОЦІАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

- Шановні роботодавці, які мають невиконані зобов’язання з платежів до бюджету Пенсійного фонду та єдиного соціального внеску! Закликаємо погасити заборгованість, забезпечивши право працівників на соціальний захист! Будуйте трудові відносини на засадах чесності й ділової порядності!

11:17:53 27.09.2023

КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН, ЯКИМ ПОТРІБНО ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Нарахування субсидій для продовження їх виплати на опалювальний період 2023-2024 років здійснюються в автоматичному режимі (без звернень громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидій на цей час склав 0,00 грн. Таким громадянам, за винятком тих, у яких відбулися зміни, що справляють вплив на призначення цього виду державної допомоги, додатково звертатися не потрібно.

10:17:14 26.09.2023