Головне управління Пенсійного фонду в Україні в Чернівецькій області

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКИМ ВІДМОВЛЕНО У ПРИЗНАЧЕННІ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ У ЗВ’ЯЗКУ З НАЯВНІСТЮ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ОПЛАТИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Особам, яким відмовлено у призначенні субсидії на наступний період у зв’язку з наявністю простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком на суму понад 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн), для одержання виплат потрібно документально підтвердити сплату заборгованості або укласти договір про її реструктуризацію, або заборгованість, яку споживач не визнає, оскаржити в судовому порядку.

10:11:04 03.06.2024

У ЧЕРВНІ ПРАЦЮЮЧІ ПЕНСІОНЕРИ, ЯКІ НАБУЛИ ПРАВО НА ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ, ОТРИМАЮТЬ ПІДВИЩЕНІ ВИПЛАТИ

З 1 квітня 2024 року пенсіонерам, які після призначення / попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2024 року набули 24 місяці страхового стажу, або менше ніж 24 місяців, але після призначення чи попереднього перерахунку пенсії пройшло два роки, проведено автоматичний перерахунок пенсії.

10:10:07 03.06.2024

ПРО ОКРЕМІ ЗМІНИ В НАДАННІ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Постановою Кабінету Міністрів України від 8 травня 2024 р. № 521 внесено зміни до постанови від 7 березня 2022 р. № 215, згідно з якою провадилися нарахування та виплата грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану на території адміністративно-територіальних одиниць, де органи соціального захисту населення, а згодом органи Пенсійного фонду України не мали можливості забезпечити підготовку виплатних документів та проведення фінансування. Таким громадянам виплати забезпечувалися АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування коштів на банківський рахунок в банку, в якому відкрито рахунок одержувача, або здійснення грошових переказів через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER” та АТ КБ “ПриватБанк”.

10:09:55 03.06.2024

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ УСТЬ-ПУТИЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ!

21 березня 2024 року з 10:00 до 12:00 працівник сервісного центру № 1 проводитиме виїзний прийом на віддаленому робочому місці в Усть-Путильській територіальній громаді з питань подання документів на призначення/перерахунок пенсій, субсидій, пільг, страхових виплат, видачі довідок, пенсійних посвідчень, отримання електронних послуг.

14:40:02 19.03.2024

Для нас важлива Ваша думка

Просимо долучитися до проведення аналізу ефективності заходів контролю, спрямованих на запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням, та до 14 березня 2024 року пройти опитування за посиланням https://www.pfu.gov.ua/cv/411026-dlya-nas-vazhlyva-vasha-dumka-2/

08:34:30 14.03.2024

КАТЕГОРІЇ ПЕНСІОНЕРІВ, ЯКИМ З БЕРЕЗНЯ ПЕРЕРАХОВАНО ПЕНСІЇ

Згідно з рішенням уряду з 01.03.2024 проведено індексацію пенсій шляхом перерахунку із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії у розмірі 1,0796.

08:38:58 06.03.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ПУТИЛЬЩИНИ!

23 лютого 2024 року керівник сервісного центру Іван КАПТАРЬ  проводитиме прийом громадян з питань подання документів на призначення/перерахунок пенсій, субсидій, пільг, страхових виплат, видачі довідок, пенсійних посвідчень, отримання електронних послуг.

09:04:49 20.02.2024

ВПРОВАДЖЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ПРОЕКТУ ЩОДО НАДАННЯ ДОДАТКОВОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЮ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПІЧНОГО ПОБУТОВОГО ПАЛИВА

Постановою Кабінету Міністрів України №1173 від 07.11.2023 затверджено  Порядок реалізації протягом опалювального сезону 2023-2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива, з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.

14:15:23 27.11.2023