новини

Усть-Путильська територіальна виборча комісія інформує!

У зв'язку з поширенням неправдивої інформації Усть-Путильська територіальна виборча комісія доводить до відома жителів Усть-Путильської ОТГ інформацію про те, що кількість кандидатів на посаду сільського голови (4) та кандидатів у депутати (39) залишається незмінною, а попередньо оприлюднені Списки на сьогоднішній день є дійсними та не змінювалися!

16:37:00 20.10.2020

Шановні жителі Усть-Путильської ОТГ!

18 жовтня 2020 року біля Будинку культури  сіл Усть-Путила, Мариничі, Розтоки та Підзахаричі відбудеться зустріч кандидатів на посаду голови та кандидатів в депутати з жителями сіл:

13:55:00 16.10.2020

УВАГА! Важлива інформація!

До 22 жовтня 2020 року відбувається реєстрація офіційних спостерігачів на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року!

21:47:22 07.10.2020

Краплину буковинських гір у кожен дім! Під таким гаслом громади Буковини розробляють проєкт секторальної підтримки для Усть-Путильської, Селятинської та Конятинської ОТГ!

Проєкт «Виробництво органічної продукції, збір та заготівля лісових ягід, грибів, лікарських рослин в гірських територіях» має допомогти громадам реалізувати потенціал гірських територій та використати його як відправну точку для свого розвитку. Консультаційну підтримку в розробці проєкту надають експерти ULEAD Чернівецький регіональний офіс та Катерина Савчук експертка з управління проєктним циклом ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

19:55:12 05.10.2020

Дорогі вчителі! Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом !

Дорогі вчителі! Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом та дякуємо Вам за знання, які ви щедро дарували дітям протягом довгих років. Ви – справжні майстри своєї справи, які вкладають частинку душі в учнів. Нехай яскрава зірка вашої геніальної особистості продовжує зігрівати серця дітей благодатним теплом мудрості і любові! Будьте такими ж милими, добрими, даруйте всім свої посмішки і позитивний настрій і ведіть своїх учнів до нових незвіданих далей, високих вершин миру і добра!

19:53:33 04.10.2020