Дії у разі  пожежі

Дії у разі пожежі

Пожежа починається з невеликого займання, який іноді може ліквідувати навіть одна людина за наявності у нього спеціальних навичок і знань певних правил поведінки під час пожежі. Потрібно обов'язково знати де зберігаються в тому чи іншому приміщенні засоби пожежогасіння, а також пожежні сходи і запасні виходи з будівлі. Також незайвими будуть навички та знання з використання на практиці протипожежних балонів та інших засобів для гасіння вогню.

14:12 23.10.2019

До уваги роботодавців Буковини!!!

Управління  Держпраці у Чернівецькій області повторно інформує роботодавців Буковини щодо накладення фінансових санкцій  за порушення трудового законодавства.

15:16 11.10.2019

Чи буде роботодавець відповідати за недоплачені копійки номіналом 1, 2 чи 5 копійок з 1 жовтня

Нові готівкові правила Відповідно до ч. 1 ст. 23 Закону про оплату праці заробітна плата працівників на території України виплачується у грошових знаках, що мають законний обіг на території України. Виплата заробітної плати у формі боргових зобов'язань і розписок або у будь-якій іншій формі забороняється.

16:45 09.10.2019

Дотримання правил пожежноїбезпеки в осінньо - зимовий період.

Як свідчить статистика, щороку в осінньо-зимовий період різко зростає кількість надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, з причин необережного поводження громадян з вогнем, порушення правил користування обігрівальними приладами, електрообладнанням та пічнимопаленням.

09:43 08.10.2019

Збільшено розмір штрафів за умисне ухилення від сплати податків, зборів та ЄСВ

25 вересня набирав чинності  Закон України від  18.09.2019 року№ 101-ІХ. «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес» (законопроект № 1080).

16:05 03.10.2019