Усть-Путильська територіальна громада!
Чернівецька область, Вижницький район

Центр зайнятості інформує

У січні роботодавці Чернівецької області поінформували про наявність 1065 вакансій

Впродовж січня 2024 року 485 роботодавців поінформували Чернівецький обласний центр зайнятості про наявність 1065 вакантних посад. Заявлена кількість вакансій більша на 62,3% у порівнянні із січнем 2023 року.

10:39:15 14.02.2024

Служба зайнятості допомагає створити інклюзивне робоче середовище

За облаштування робочого місця для людей з інвалідністю служба зайнятості компенсує роботодавцю такі витрати. Це допоможе створити інклюзивне робоче середовище, а людині з інвалідністю самореалізуватися.

08:50:04 02.02.2024

Служба зайнятості інформує роботодавців

Чернівецька обласна служба зайнятості активно співпрацює з роботодавцями, надаючи їм інформацію про зміни у законодавстві та наслідки нелегальної зайнятості. Порушення трудового законодавства може призвести до фінансової відповідальності для юридичних та фізичних осіб-підприємців. Служба також пропонує послуги у підборі кваліфікованих працівників та надає компенсації роботодавцям за працевлаштування безробітних, включаючи осіб з інвалідністю, учасників бойових та переселенців.

14:31:50 01.02.2024

За працевлаштування переселенців можна отримати компенсацію понад 20 тис.грн

У 2024 році збільшено строки надання та розміри компенсації роботодавцям витрат на зарплату за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Тепер тривалість складатиме 3 місяці, а виплату прив'язали до розміру мінімальної зарплати, яка з 1 січня 2024 року зросла до 7100 грн – сума компенсації за три місяці буде 21300 грн, а з 1 квітня 2024 року становитиме 8 000 грн – за три місяці буде 24 тис.грн. За працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю до 6 місяців. Зараз 42600 грн, з квітня – 48000 грн.

10:03:45 25.01.2024

База даних державної служби зайнятості поповниться вакансіями від військових частин

Державна служба зайнятості розпочала співпрацю з Міністерством оборони України та robota.ua. Тепер вакансії, які військові частини розміщують на robota.ua, будуть публікувати на Єдиному порталі вакансій Державної служби зайнятості.

09:18:29 22.01.2024

На Буковині роботодавці отримали понад 4,5 млн грн компенсацій за працевлаштування безробітних

У 2023 році майже 200 роботодавців Чернівецької області скористалися компенсаційними програмами обласної служби зайнятості. Майже 150 безробітних працевлаштовані з наданням компенсацій, а роботодавці отримали  понад 4,6 млн грн. Про це повідомила під час брифінгу у Чернівецькій ОВА директорка Чернівецької обласної служби зайнятості Любов Кожолянко.

11:37:21 10.01.2024