Держпраці інформує

Оновлено правила надання відпустки при народженні дитини

Держава зробила крок назустріч тим, хто поєднує роботу із сімейними обов’язками. Уряд України оновив правила отримання відпустки при народженні дитини. З 29 березня 2024 року застосовуються нововведення до Порядку, затвердженого раніше Постановою №693 від 7 липня 2021 року.

15:27:53 05.04.2024

Актуально: про основні зміни у законодавстві про відпустки

Закон України №3494-ІХ «Про внесення днів до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань» набрав чинності наприкінці грудня минулого, 2023, року. Цим нормативно-правовим актом внесено суттєві зміни у чинне законодавство.

15:08:14 19.03.2024

Як діяти на виробництві під час оповіщення повітряної тривоги

Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці повторно інформує керівників підприємств, установ, організацій  щодо організації безпеки працівників при виконанні ними своїх трудових обов’язків під час оповіщення повітряної тривоги.

15:10:22 11.03.2024

Виробничий травматизм на Буковині у 2023 році

Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області інформує: у минулому, 2023 році на підприємствах, в установах та організаціях регіону мали місце 29 випадків виробничого травматизму.

09:35:06 24.01.2024

Держпраці інформує - про безпечну експлуатацію пересувних та стаціонарних електрогенераторів

Масовані ракетні обстріли російських окупантів підкреслюють важливість належної підготовки до непередбачуваних обставин, зокрема, якщо йдеться про збереження життя та здоров’я працівників та підтримки життєво важливих інфраструктурних систем громад.

11:52:46 11.01.2024

Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня 2007 року Європейський Парламент започаткував Європейський День боротьби з торгівлею людьми, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо небезпечного соціального явища; небайдужості громадськості до цієї проблеми та її візуалізації на глобальному рівні.

08:55:56 20.10.2023

Держпраці закликає роботодавців та працівників до легалізації трудових відносин

Незадекларована праця - це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо.

11:53:05 03.08.2023