Дотримання правил пожежноїбезпеки в осінньо - зимовий період.

Дата: 08.10.2019 09:43

Як свідчить статистика, щороку в осінньо-зимовий період різко зростає кількість надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, з причин необережного поводження громадян з вогнем, порушення правил користування обігрівальними приладами, електрообладнанням та пічнимопаленням.

Звертаємося до мешканців Путильщини звернути увагу на виконання наступних основних вимог пожежної безпеки:

• не допускайте використання для обігріву приміщень, не сертифікованих та саморобних нагрівальних приладів та газових кухонних плит.
  • в разі використання серійних нагрівальних пристроїв прослідкуйте за тим, щоб вони були встановлені таким чином, щоб уникнути перекидання, обмежте доступ до них дітей.
  • відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0,25 м.
  • дотримуєтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення в будинках.
  • не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкненні в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, праски та іншу нагрівальну техніку.
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності.
  • не допускайте застосування саморобних не каліброваних плавких вставок в запобіжниках електричного струму.
  • тримайте запальнички та сірники поза полем зору дітей та у не досяжних для них місцях.
  • діти віком від двох років здатні самостійно їх запалити. Ніколи не заохочуйте та не дозволяйте дітям бавитися зі сірниками і запальничками та вважати їх іграшками.

Уразі виникнення пожежі негайно телефонуйте «101».

Путильський РС УДСНС

У Чернівецькій області