До уваги платників податків!!!

У зв'язку з перенесенням робочих днів, нараховані податкові зобов’язання необхідно сплатити не пізніше 26 квітня 2019 року.

15:25 05.04.2019

Чи можуть ФОП – платники ЄП здійснювати види діяльності, які сільська, селищна чи міська рада заборонила своїм рішенням або не встановила ставку, якщо такі види діяльності не заборонені ПКУ?

Згідно з частиною другою ст. 19 Конституції України від 28 червня 1996 року № 254к/96-ВР  органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

14:57 04.04.2019

До уваги жителів Усть-Путильської громади!!! "Підтвердити право на пільгу з плати за землю необхідно до 26 квітня"

Головне управління ДФС  повідомляє, що відповідно до пункту 287.2 статті 287 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) облік фізичних осіб – платників податку і нарахування відповідних сум проводяться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки щороку до 1 травня(в 2019 році в зв’язку з тим, що з 27 квітня дo 01 травня вихідні дні, нарахування земельного податку буде проведено не пізніше 26 квітня).

15:11 03.04.2019

Знаходження відповідного бізнесу

Успіх у кожному конкретному виді бізнесу залежить від того, чи володієте ви добре розвиненими здібностями.  Без хороших музичних здібностей ніхто не може досягти успіху в якості вчителя музики. Без добре розвинених інженерних здібностей не можна досягти успіху в якій-небудь інженерної професії. Без такту і комерційних здібностей ніхто не може досягти успіху в торгових операціях. Але навіть наявність добре розвинених здібностей, які потрібні у вашому виді діяльності, ще не гарантує, що ви станете багатим. Є музиканти, у яких чудовий талант, і які все ще залишаються бідними. Є ковалі, теслі й інші, у яких відмінні здібності, але вони не стали багатими. І є комерсанти, які вміють добре вести справи з людьми, але тим не менш потерпілі невдачу.

15:06 29.03.2019

Як можна заробити якщо ти домогосподарка. Способи заробітку

Заробіток для господинь Рукоділля. Шиття, в'язання, вишивка — приємні жіночі хобі, які мало хто розглядає як джерело доходу. Насправді, це прекрасна ідея, як заробити домогосподарці. Розпитайте знайомих, що їм хотілося б носить або чим прикрасити будинок. Призначте ціни на продукцію, визначте ринок збуту (а краще відразу знайдіть замовників). Якщо ж відчуваєте, що НЕ дотягуєте до високої планки, вдоскональте свої вміння за допомогою відеоуроків.

14:02 28.03.2019

"Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині"

Міжнародна організація Глобал Ком"юнітіз (Global Communities) та команда проекту "Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині" привітали Усть-Путильську громаду з обранням для участі у другому етапі відбору!  Сьогодні 27 березня відбувся другий етап відбору який сладався із практичного завдання, яке проходило у форматі співбесіди у скайп-режимі. У співбесіді взяли участь представник відділу освіти, представник відділу охорони здоров"я, представник громадської організації, староста, місцевий депутат та адміністратор Центру економічного зростання Усть-Путильської ОТГ.

16:58 27.03.2019