Волонтерська діяльність

Усть-Путильська дитяча музична школа взяла участь в ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЕКО-ПРОЕКТІ "ОЗЕЛЕНЕННЯ УКРАЇНИ"!

Усть-Путильська дитяча музична школа взяла участь в ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЕКО-ПРОЕКТІ "ОЗЕЛЕНЕННЯ УКРАЇНИ" Оскільки, трлянда - королева квітів, ми облаштували розарій де висадили 20 кущів троянд. Приємно, що до еко-акції та облаштування території долучилися не тільки працівники школи, а й батьки учнів дитячої музичної школи. Втішно подумати, що незабаром, з невеликих саджанців, виростуть гарні квітучі кущі, які милуватимуть око кожного відвідувача центральної площі села.

11:19:56 29.04.2020

РОБІМО ЯКОМОГА БІЛЬШЕ ДОБРА!

Величне свято Воскресіння Христового об’єднує людей та надихає на добрі справи. Напередодні Великодня члени «Усть-Путильської сільської громадської організації «Злагода» та новоствореної громадської організації «Усть-Путильська успішна молодь» за рахунок членських внесків провели благодійну акцію «Великодні гостинці» для інвалідів, учасників АТО, самотніх літніх людей та членів сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах Усть-Путильської ОТГ.Активну участь в акції взяли працівники Усть-Путильського закладу дошкільної освіти, апарату сільської ради та працівники культурної галузі громади. Долучення до участі в даній акції громадської організації «Усть-Путильська успішна молодь» свідчить про високий рівень виховання нашої молоді, взаємної поваги та розуміння між різними поколіннями. Адже прояв поваги до людей старшого віку та до інших соціально незахищених категорій громадян – показник свідомої моралі наших односельців. Сподіваємося, що великодні гостинці створять святкову атмосферу, наповнять серця наших 29 односельців теплом і позитивними емоціями.

14:55:06 16.04.2020

В Усть-Путильській ОТГ на площі пам’яті героя АТО Чигрина Олександра встановлено вільну Wi-fi - зону з доступом до мережі Інтернет!

На даний час у сільських, а тим паче гірських місцевостях існує проблема підключення до Інтернету і не всі сім’ї мають змогу провести таке підключення, адже це не безкоштовна послуга, яка потребує подальшого фінансування. Завдяки спільним зусиллям не байдужих людей ми зуміли знайти вирішення цієї проблеми! У результаті проведення благодійної акції «Щедрий вівторок» за частину зібраних благодійних коштів – 3700 грн. працівниками Усть-Путильського ЗДО та Усть-Путильської дитячої музичної школи за адресою село Усть-Путила, вул. Центральна, 50 на площі пам’яті героя АТО  Чигрина  Олександра створено вільну Wi-fi - зону з доступом до мережі Інтернет для жителів громади! По закінченню карантину буде повідомлено про пароль мережевого підключення до Wi-fi та всі бажаючі зможуть вільно користуватися безкоштовною Wi-fi зоною.

14:14:43 16.04.2020