Волонтерська діяльність

ЩИРО ВДЯЧНІ ЗА ДОПОМОГУ!

З Божою допомогою, та з благословінням Мітропольного Протоієрея Путильського Благочиння Дмитра Сімчука, відбулася чергова відправка на передову. За кошти, які надала церква Преподобного Семеона Стовпника було виготовлено 250 банок м‘ясних тушонок для наших захисників. Все це зроблено з любов‘ю, та вірою в перемогу.

11:27:03 20.04.2022

Сьогодні, напередодні Великодня,  до Усть-Путильської територіальної громади завітав народний депутат України Максим Заремський!

Сьогодні, напередодні Великодня,  до Усть-Путильської територіальної громади завітав народний депутат України Максим Заремський, щоб привітати та підтримати горян, які цього найбільше потребують. Святкові пасочки та продуктові набори отримали жителі  сіл Околена, Розтоки, Ями, Міжброди, Хорови, Петраші, Мариничі, Усть-Путила.

11:19:16 20.04.2022

ЄДНАННЯ - ЦЕ ЗАПОРУКА УСПІХУ!

З перших днів війни колектив Усть- Путильського ЗДО активно долучився до приготування різних страв для наших захисників. Біля 2-х тижнів в закладі тимчасово проживали 21 особа внутрішньо-переміщених осіб, для яких ми організовували безкоштовне харчування та забезпечували всі умови для комфортного перебування в громаді.

20:38:39 12.04.2022

НЕХАЙ ВАША ДОБРОТА І ЩЕДРІСТЬ ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ВАС СТОРИЦЕЮ!

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, дуже приємно, що жителі Усть-Путильської громади, які тимчасово перебувають за її межами, не залишаються осторонь проблем нашої держави.

13:17:12 11.04.2022

05.04.2022 в котре було відправлено 2 буси готової їжі. Низький уклін Всім хто долучився!

Ці домашні страви приготували для людей з Бучі, Гостомеля,Макарова,Коростеня,Білогородки: Дихтинецька школа,Замогильська школа,Дихтинець садочок,Усть-Путильська школа, Усть-Путильський садочок,жителі села Усть-Путила,Мариничівська школа "Родина", клуб с. Мариничі,садочок Мариничі,с.Розтоки(школа,садочок,і всі не байдужі жителі), х.Смугарь. Працівники Підзахаричівського НВК "Перлина Гуцульщини",колектив бару "Горяночка",працівники ФАПу,жителі сіл Міжброди,Підзахаричі,Хорови,Києва та Київської обл, також магазин"Родина"с.Тюдів, с.Зеленів, с.Брусниця, с.Неполоківці. Фінансова підтримка:Марічка Яків'юк( закупили мясо), житель села Міжброди Ілля Гожда,церква с.Підзахаричі, Valentina Povidash . Паливо:Марія Миколаївна Ілюк,Фіжделюк М.Д,Боцвин І.Ф, Нагірняк Д.Г, Надія Лізун .Продукти харчування: надійшли від депутата Верховної Ради Максим Заремський ,Анатолій Іліщук, Михайло Андрюк. Наступна відправка 12.04.2022.на 12год.

15:12:11 06.04.2022

Велике спасибі Всім тим, хто долучається до відправки на фронт 30.03.2022 продуктів харчування, медикаментів, а також надав паливо для перевезення!

У такий важкий час не залишаються байдужими і кожен з нас працює на своєму фронті. Велике спасибі Всім тим, хто долучається до відправки на фронт 30.03.2022 продуктів харчування, медикаментів, а також надав паливо для перевезення.

11:04:14 01.04.2022

В наш нелегкий час, все більше людей долучається до нелегкої справи,безкорисливо,доброзичливо та від усього серця!!!!

В цей час Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію,що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки Наших Захисників!!!! Дякуємо всім хто долучився.Разом ми сила.Перемога за нами.Все буде Україна!!!!

13:55:29 23.03.2022