Новини

03 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ ОБЛАСНИМ ЦЕНТРОМ СЛУЖБИ КРОВІ В КНП "МАРИНИЧІВСЬКА АЗПСМ" БУДЕ ОРГАНІЗОВАНО ВИЇЗНИЙ "ДЕНЬ ДОНОРА" ДЛЯ ПОПОВНЕННЯ БАНКУ КРОВІ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В ПОДАЛЬШОМУ НАДАННЯ ТРАНСФУЗІОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ МЕШКАНЦЯМ РАЙОНУ. ПРОСИМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ,ХТО ХОЧЕ СТАТИ ДОНОРОМ, ПРИЄДНАТИСЯ ДО ДАНОГО ЗАХОДУ!!!!! ОДНА ДОНАЦІЯ КРОВІ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ ДО ТРЬОХ ЖИТТІВ. ТЕЛ.:0980059523

13:12:19 28.05.2020

Вітаємо Всіх медичних сестер з професійним святом!

Дорогі наші Медсестри! З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за збережене здоров’я! Ви — справжні феї в білих халатах, красиві рятівниці людського здоров’я, справжні зброєносці лікарів. Без вас робота медичних установ  була б неможливою. Спасибі вам, чарівні сестри, за те, що ваші тендітні плечі витримують всі дані вам професією тяготи!  Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!

13:20:26 12.05.2020

Мариничівська амбулаторія отримала засоби індивідуального захисту(одноразові костюми,одноразові халати, одноразові шапки, респіратори) від волонтерів-благодійників .

Медичні працівники щиро дякують за таку необхідно потрібну допомогу,яка захистить від коронавірусної інфекції "СOVID-19" працівників КНП "Мариничівська АЗПСМ"

13:19:31 04.05.2020

АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД БУКОВИНИ ЗАВЖДИ АКТИВНО ПІДТРИМУЄ УСТЬ-ПУТИЛЬСЬКУ ГРОМАДУ! На цей раз 20 захисних щитків  отримали медичні працівники КНП «Мариничівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» для захисту від коронавірусної інфекції «COVID-19». Щиро дякуємо Агенції розвитку громад Буковини, зокрема Нелі Малько та Раїсі Виноградовій за ресурсне забезпечення працівників первинної медичної допомоги та співпрацю з Усть-Путильською ОТГ.

15:00:13 30.04.2020

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ПОДОЛАЄМО ВІРУС!

Працівники Усть-Путильської сільської ради, КНП "Мариничівська Амбулаторія загальної практики сімейної медицини", Центру надання адміністративних послуг, поштового зв'язку АТ "Укрпошта" поширюють серед жителів громади актуальні інформаційні матеріали щодо коронавірусної інфекції COVID-19  та боротьби з її поширенням.

13:15:06 29.04.2020