Дякуємо за перемогу!

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. На фото представлені пам'ятні знаки полеглим в роки політичних протиборств в селах Усть-Путила , Мариничі та могили воїнів часів Другої світової війни на сільському кладовищі с. Усть-Путила. «1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо"

12:19:24 09.05.2020

Карантин - це не канікули....

Карантин - це не канікули... І під час карантину є чим зайнятися, так подумали працівники Центру культури і дозвілля і взялися до роботи: пофарбували підлогу у глядацькому залі, поприбирали територію центру, та прилеглі до неї, просапали клумби, біля доріжки посадили чорнобривці, підчистили тротуарну доріжку, посадили дві ялини які з ініціативи старости, подарував для центру лісничий Яблуницького лісництва, колишній житель с. Мариничі Руслан Миколайович Мицканюк. Взяли участь у благодійній акції, і навіть спробували шити маски. Крім того звичайно ж вибирали та готували матеріали для майбутніх виступів. Фізична праця і мистецтво, у поєднанні, дає добрий результат. У цьому ви і самі зможете переконатися, коли після закінчення карантину завітаєте до нас, щоб відпочити від повсякденної рутини. З нетерпінням чекаємо на вас, будьте всі здорові !

12:17:54 27.04.2020

Хто не збагнув науки добра, всяка інша наука приносить лише шкоду.(Мішель Монтень)

Працівники Центру культури і дозвілля Усть-Путильської ОТГ, напередодні Великодніх свят, приєдналилася до благодійної акції «Великодні гостинці», що проходила в Усть-Путильській громаді для інвалідів, учасників АТО, самотніх літніх людей та членів сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

12:16:28 20.04.2020

Усіх, усіх з Святою Вербною Неділею !

Усіх, усіх з Святою Вербною Неділею ! Нехай наші сьогоднішні молитви вбережуть наших воїнів на сході, захистять всіх нас від згубної хвороби, та допоможуть нам у здоров'ї та мирі діждатися Великодніх свят. Не я б'ю, бечка б'є, від сьогодні за тиждень - Великдень !!! ( Капличка Архистратига Михаїла с. Петраші х - Луг ).

12:15:01 07.04.2020

25 березня 2020 року оголошено днем загальної молитви та посту за Україну!

У зв'язку з карантином в Україні та введенням в окремих регіонах режиму надзвичайної ситуації з метою недопущення поширення коронавірусу, Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій оголосила 25 березня 2020 року Днем загальної молитви і посту за Україну.

12:12:42 25.03.2020

Стартував Всеукраїнський марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря»!

Всеукраїнський марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря» стартув 9 березня в усіх дитячих бібліотеках країни! З цього дня і до 26 квітня діти читатимуть Шевченкові твори. Всеукраїнський марафон дитячого читання ініційовано Національною бібліотекою України для дітей з нагоди дня народження Тараса Григоровича Шевченка та 180-річчя видання першого «Кобзаря».#ДітиЧитаютьКобзаря_2020

11:50:33 11.03.2020