Перевірки: Найчастіші порушення мереж роздрібної торгівлі

На обліку в Офісі великих платників податків перебувають підприємства, третина яких здійснюють розрахункові операції з використанням реєстраторів розрахункових операцій та мають розгалужену мережу господарських об’єктів по всій території України. При наявності підстав, визначених статтею 80 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) по таким суб’єктам проводяться фактичні перевірки – як безпосередньо Офісом, так і територіальними органами ДФС.

15:05 27.06.2019

Чи може повернутись у поточному році на спрощену систему оподаткування ФОП

Чи може повернутись у поточному році на спрощену систему оподаткування ФОП, яка на початок року була платником ЄП у та перейшла на сплату інших податків і зборів (загальну систему оподаткування) з 1 квітня 2019 року(1 липня або 1 жовтня)?

17:55 26.06.2019

Що підприємець на єдиному податку не включає до доходу

ДФС у Тернопільській області звертає увагу фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування. Відповідно до п. 292.11 ст. 292 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до складу доходу, визначеного п. п. 1 п. 292.1 ст. 292 ПКУ, не включаються:

15:51 21.06.2019

До уваги ФОП, які планують припиняти підприємницьку діяльність: щодо зарахування страхового стажу

Період здійснення фізичною особою підприємницької діяльності з 2004 року зараховується до страхового стажу за даними звітності, поданої до органів Пенсійного фонду України.

14:46 19.06.2019

Щодо ведення трудових книжок

Інспектор Держпраці у Кіровоградській області надала роз’яснення щодо ведення трудових книжок працівників на  підприємствах, установах і організаціях усіх форм власності.

14:34 18.06.2019

Роз’яснення Держпраці щодо законодавчих аспектів прийняття на роботу сезонних працівників

Особливості регулювання праці тимчасових і сезонних працівників встановлюються законодавством, а саме ст. 7 КЗпП України. За чинними на сьогодні Указом Президії Верховної Ради СРСР «Про умови праці робітників і службовців, зайнятих на сезонних роботах» № 310 від 1974 року та постановою Кабінету Міністрів України від 1997 року «Про затвердження Списку сезонних робіт і сезонних галузей», сезонними слід вважати працівників, які приймаються на роботи, які в силу природних і кліматичних умов виконуються протягом певного періоду (сезону), що не перевищує шести місяців, та які включені в перелік сезонних робіт, наведених в Списку.

14:36 14.06.2019

До уваги підприємців!!! Святкові дні у червні: коли необхідно сплатити податки

ДФС  нагадує, що відповідно до норм Податкового кодексу України термін сплати податків і зборів, якщо останній день сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, не переноситься.

15:45 13.06.2019

Роз'яснення інспектора, як встановити строки виплати заробітної плати

Інспектор роз’яснила, як встановити строки виплати заробітної плати, чи можна виплатити зарплату авансом один раз на місяць повністю, як можна змінювати дати виплати зарплати та попередила про наслідки недотримання строків виплати.

14:42 12.06.2019