Все більше послуги пенсійної служби переходять в інтерактивну площину

Сучасні технології вносять корективи не тільки в життя людей, а й в діяльність організацій, які надають послуги населенню, зобов'язавши фахівців міняти підходи в роботі та методи взаємодії з громадськістю. Однією з таких установ є Пенсійний фонд України. Як сьогодні працює пенсійна служба, які надає послуги, як змінилися напрямки і пріоритети діяльності, розповів начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів.

15:09 27.05.2019

Відповідальність за правильність заповнення платіжних документів несе платник податків

У Головному управлінні фіскальної служби Чернівецької області наголошують, що за правильність заповнення реквізитів в платіжних документах  відповідальність несе не банківська установа, а платник податків.

15:58 23.05.2019

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ! ВІДСУТНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ ВІД СПЛАТИ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ

Починаючи з січня 2017 року фізичні особи-підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та особи, котрі  провадять незалежну професійну діяльність і не отримували доходу або не здійснювали діяльності у звітному році чи окремому місяці, зобов’язані щомісяця сплачувати єдиний внесок за себе не менше мінімального страхового внеску, який з початку нинішнього року становить 918,06 грн.

16:27 22.05.2019