Дата: від до Скинути

Документи, які мають право перевіряти контролюючі органи під час перевірки дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору та оформлення працівників

Які документи мають право перевіряти контролюючі органи під час проведення перевірки дотримання працедавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами)?

16:17 25.07.2019

Відтепер зареєструвати ТОВ можна онлайн

В Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю онлайн, що діє на підставі модельного статуту. Новація доступна на порталі «Онлайн-будинку юстиції» та веб-порталі Кабінету міністрів України в розділі «Електронні послуги».

14:18 24.07.2019

Ліцензування пального: на кого поширюється

Вважаємо, усім уже відомо, що з 01.07.2019 р. запроваджується ліцензування операцій виробництва, оптової та роздрібної торгівлі, а також зберігання(!) пального. У цій статті розповімо про те, хто зобов’язаний отримати ліцензію і що для цього потрібно зробити.

15:10 23.07.2019

Витрати в закордонному відрядженні: що можна, а що ні

У цьому матеріалі ми поговоримо про склад витрат, які дозволено виплачувати відрядженому за кордон працівникові без податкових наслідків. Ви дізнаєтеся, які вимоги чинне законодавство висуває до документального підтвердження таких витрат та які є обмеження за сумою.

16:21 19.07.2019

Правильно оплачуємо та табелюємо святковий день, що припадає на період відпустки

Лист, що коментується, — це відповідь Мінсоцполітики на наш запит щодо оплати та табелювання святкових (неробочих) днів, які припадають на період щорічної відпустки або відпустки «на дітей». З чого виникло запитання?

15:05 18.07.2019

До уваги громадян, що ввозять на митну територію України транспортні засоби!

З 01 липня 2019 року постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 року № 535 заборонено ввезення на митну територію України транспортних засобів позицій 8702-8704 згідно з УКТЗЕД, що походять з Російської Федерації.

14:25 17.07.2019

5 типових порушень: де найчастіше помиляються «акцизники»

Тему змін в акцизному законодавстві, які набрали чинності з 1 липня цього року, ми вже висвітлювали. Втім, вона залишається актуальною й, як то кажуть, не до кінця розкритою. Аналіз помилок, яких найчастіше припускаються платники, яскраве тому підтвердження.

14:27 16.07.2019

Перелік документів, які необхідно надати громадянину для митного оформлення транспортного засобу з метою вільного обігу на території України

Відповідно до п. 9 прим. 2 розд. XXI «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами та доповненнями тимчасово, протягом 270 днів з дня набрання чинності Законом України від 08 листопада 2018 року № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», митне оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, що класифікуються за кодом товарної позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД та ввезені на митну територію України в період з 1 січня 2015 року до дня набрання чинності Законом № 2612 і перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту, здійснюється з виконанням митних формальностей відповідно до тимчасового порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

15:27 15.07.2019

Квартира здається в оренду. Чи сплачувати фізичній особі податок на нерухоме майно?

Обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється фіскальним органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості.

15:28 12.07.2019