"Участь громадян в бюджетному процесі"

13 листопада в сільській бібліотеці відбувся тренінг на тему «Участь громадян в бюджетному процесі», який проводив тренер Громадської мережі «Опора» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні,  Микола Орлов.

21:34 13.11.2017

у Петрашах на Покрову святкували День села

14 жовтня в День Покрови Святої Богородиці жителі села Петраші вперше святкували День села.На святі було людно,гарна осіння днина зібрала майже всіх жителів села.На день села завітав голова Усть-Путильської ОТГ Іван Прокопович Чев'юк,який привітав усіх присутніх зі святом та нагородив грамотами ветеранів праці,матерів-героїнь,старожилів села.З вітальними словами до жителів звернулася староста села Марія Григорівна Григоряк.Вишивки народних  умільців прикрашали територію.Присутніх на святі вітали  концертними номерами працівники Мариничівського будинку культури.Після концерту всіх запросили до кулеші з бринзою та гуслянкою.Із захопленням розповідають про День села ті,хто побував на святі.І всі мають спільну думку.ГРОМАДА ОБ'ЄДНУЄ!!!

09:54 17.10.2017

Культура взяла участь в обласному фольклорно-етнографічному святі < Осінь весільна>

Працівники Мариничівського будинку культури взяли участь в  обласному фольклорно-етнографічному святі <Осінь весільна>,яке відбулося 1 жовтня 2017 року у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту.На святі були відтворені всі традиційні обряди гуцульського та бессарабського весілля,які супроводжувалися співом та танцями.Путильщина продемонструвала обряд гуцульського весілля:пошиття вінка молодому,клоніння вінка молодому,перев'язування рушниками дружбів,вінчальних батьків та маток,проща молодого,ламання калача після вінчання,танець молодого з дружбами,викуп молодої,знімання вінка.

21:19 11.10.2017

З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

30 вересня в Мариничівському будинку культури відбулися святкові заходи приурочені доДНЯ ВЧИТЕЛЯ.На адресу вчителів лунали слова щирої подяки та любові у прозі,віршах та піснях.

20:53 11.10.2017

Вересневі зустрічі у бібліотеці

29  вересня в Мариничівській бібліотеці відбувся День відкритих дверей,приурочений до Всеукраїнського Дня бібліотек,що традиційно святкується  зо-го вересня.Цього дня в бібліотеці відбулися екскурсії,привітання,вікторини і все на тему:бібліотека і книга,де користувачі дізналися багато цікавого.Діяла акція:<Приведи друга в бібліотеку>,під час якої користувачі приводили своїх друзів,щоб записатися до бібліотеки.День відкритих дверей зібрав чимало любителів авторського слова і довів,що самими вірними друзями на світі залишаються КНИГИ.Ми щиро вдячні нашим постійним користувачам за відданість бібліотеці.Нехай дорога до бібліотеки завжди буде жаданою,такою,що дає передчуття радості від хвилюючої зустрічі з джерелами людської мудрості.

16:08 10.10.2017

День відкритих дверей в бібліотеці

Кожного року  в день Святих  Мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії  Україна відзначає Всеукраїнський день бібліотек – свято всіх громадян, рівних у праві користуватися бібліотеками, їх ресурсами та послугами. У цей День ми відзначаємо високу місію Бібліотеки та Бібліотекаря: інформувати та просвіщати, організовувати безперешкодний доступ до інформації та ресурсів для всіх громадян, допомагати і навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання ресурсів на різних носіях.

16:32 05.10.2017

У Мариничах святкували День села

14 вересня у Мариничах відбулося подвійне свято: 140-річний ювілей храму Святого Симеона Стовпника та традиційне святкування Дня села.Зранку прихожани поспішали на святкове богослужіння,щоб розділити радість духовного торжества,а вже надвечір музика біля будинку культури скликала всіх на веселу забаву.З виступом на свято завітали :Заслужений артист України Василь Данилюк та гурт <Краяни>.Представники Чернівецької торгово-виробничої компанії <Кровля-центр презентували старості села Марії Григоряк сертифікат на 5000 гривень.Довго лунала весела музика.Було весело.Набувалися і дорослі,і малі.

22:49 22.09.2017