В Мариничі з робочим візитом завітав О.М.Шкурідін

22 червня у приміщенні Мариничівської сільської ради відбулася зустріч в.о керівника апарату обласної державної адміністрації  Олександра Миколайовича Шкурідіна з керівниками установ та жителями села.

23:30 23.06.2017

До відома населення Усть-Путильської сільської ради (сіл Усть-Путила, Мариничі, Шпитки, Бисків, Бісків, Петраші, Білий Потік)

Фахівцями сільської ради та депутатами постійної комісії сільської ради розроблено проект рішення  «Про встановлення місцевих податків на 2018 рік» та аналіз регуляторного впливу до даного рішення. Всі бажаючі можуть ознайомитися з проектом рішення на інформаційному стенді в приміщенні  Усть-Путильської сільської ради або ж безпосередньо у фахівців сільської ради з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

11:31 23.06.2017

Відзнака за наполегливу працю і любов до України

За підтримки та участі Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, керівників місцевого самоврядування та обласних державних адміністрацій в цьому році вперше в Україні започатковано Міжнародний проект «Я – Українка». Цей проект спрямований на гідне представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя боротьбі за кращу долю України, відродженню та звеличенню нашої рідної землі добрими справами.

22:39 06.06.2017

День захисту дітей в Усть-Путильському ДНЗ

І знову маленькі вихованці Усть-Путильського ДНЗ дарували своє мистецтво батькам та гостям свята, приуроченого Міжнародному дню захисту дітей. Цього разу під назвою «Тепле літо ніжиться в красі в День дитинства й миру на Землі!».

22:21 06.06.2017

Усть-Путильська ОТГ взяла участь в традиційному святі виходу на полонини "Полонинська ватра", що проходило 28 травня в селищі Путила

Запалала у Путилі ватра полонинська. Цього дня до Путили завітали поважні гості - очільники обласної ради, народні депутати та заслужені артисти України. Як  то файно коли в дружньому колі зустрічаються родичі, друзі, знайомі. А ще й на такому святі, де справжній полонинський сир варять і ліжник тчуть, і медовухою пригощають і закликають до веселої забави.

21:48 06.06.2017

Участь маленької усть-путильчанки в районному фестивалі «Буковинські намистинки»

З метою виявлення талановитих і обдарованих дітей , сприяння їх подальшому творчому розвитку відділом освіти, молоді та спорту Путильської РДА було проведено на базі Сергіївського СБК фестиваль виконавського мистецтва «Буковинські намистинки» . Особливою була дата проведення фестивалю 18 травня. Адже в Україні в цей день святкували День вишиванки і фестиваль був пронизаний колоритом та яскравістю національних традицій. А різнокольорові візерунки гуцульських вишиванок ведучих, учасників та глядачів робили дійство ще яскравішим та веселішим.

16:04 23.05.2017

Обласний огляд-конкурс "Театральна весна"

На базі Усть-ПутильськоїОТГ у Мариничівському Будинку культури відбувся обласний огляд-конкурс театральних колективів . На огляд було представлено чотири театральних колективи Путильського району.

11:07 23.05.2017