Тренінг "Антикорупційні механізми для ОТГ" в Усть-Путильській ОТГ

Дата: 16.05.2019 17:17

15-16 травня 2019 року в приміщенні Центру економічного зростання Усть-Путильської ОТГ в межах   проекту “Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині”  (UCCCT), що реалізує міжнародна організація Global Communities, відбувся тренінг «Антикорупційні механізми для ОТГ» за участю тренера Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Олени Заворотченко та голови Громадської ради при Чернівецькій ОДА Тараса Халавки.

З боку громади було залучено: представників сільської ради та  комунальних установ, членів громадських організацій та  громадської ради, представників закладів медицини та  освіти, а також адміністратора Цез Усть-Путильської ОТГ.

Під час тренінгу учасники вдосконалили свої знання про  корупцію, як вона виглядає на місцевому рівні і чому необхідно з нею боротися,дізналися про корупційні ризики і як їх уникнути, як врегулювати конфлікт інтересів,   навіщо створювати наглядову раду комунального підприємства, дізналися що таке антикорупційна рада та антикорупційна програма в ОТГ та ще багато чого цікавого!

Основними методами роботи  під час тренінгу  стали   дискусії та  практичні заняття.

Учасники заходу щиро вдячні тренерам Олені Заворотченко та Тарасу Халавка  за цікаву й плідну роботу.

ДОВІДКОВО: Центр економічного зростання Усть-Путильської об'єднаної територіальної громади створено за підтримки ЄС в межах проекту "Різні громади - спільні рішення"