Навчальна поїздка на Миколаївщину

Дата: 21.05.2019 10:17

За підтримки Програми «U-LEAD з Європою»  17-18 травня, з метою вивчення досвіду розвитку туризму в сільській місцевості, в.о.Усть-Путильського сільського голови Наталія Фрей разом з представниками ОТГ Чернівецької, Київської та Полтавської областей відвідали Миколаївщину.

Мета візиту – вивчення досвіду практичного застосування проектного підходу та інструментів просування території для місцевого розвитку.

Учаники  ознайомилися з станом реформи децентралізації на Миколаївщині, етапами реалізації проектів місцевого розвитку, відвідали Коблевську та фестиваль зміїв Ольшанської ОТГ, де отримали практичний досвід брендування територій, розвитку сільського туризму та співпраці влади, громадських організацій і бізнесу.