Дата: від до Скинути

Підсумки виконання зведеного бюджету Чернівецької області за І півріччя 2019 року

16:22 19.08.2019

Умови, за яких ФОП – платник єдиного податку має право надавати нерухоме майно в оренду як фізична особа

Фахівц ДФС у Дніпропетровській області повідомляють, що відповідно до ст. 41 Конституції України кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися, зокрема, своєю власністю.

15:17 19.08.2019

Обрати спрощену систему оподаткування можна без відвідин податкової

Головне управління ДФС  повідомляє, що відповідно до п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку першої – третьої груп здійснюється відповідно до підпунктів 298.1.1 – 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 ПКУ.

14:47 12.08.2019

Про відпустки за минулі роки

На багатьох підприємствах щороку кадровики стикаються з ситуацією, коли хтось із працівників не був у відпустці або використав лише її частину.  Як можна вчиняти з відпустками за минулі роки та оплачувати в разі їх використання?

15:48 09.08.2019

Найманий працівник відпрацював неповний місяць та звільнився: нарахування ЄСВ

Фахівці ДФС у Дніпропетровській області звертають увагу роботодавців, що у разі, якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску.

14:10 08.08.2019

Допустили помилку у повідомленні про прийняття працівника на роботу. Як виправити?

Фахівці ДФС у Запорізькій області повідомили, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа повинна подати до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

13:55 07.08.2019