Конференція для освітян

Сьогодні 29 серпня 2019 року в Центрі культури і дозвілля с.Мариничі відбулася КОНФЕРЕНЦІЯ для освітян Усть-Путильської громади, під керівництвом начальника відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету Усть-Путильської сільської ради  Михайла Михайловича Григоряка

21:27 29.08.2019

Що таке безпечна нехарчова продукція

Роз'яснення надає головний державний інспектор відділу організації державного та ринкового нагляду, надання адміністративних послуг Упраління Держпраці в області Станіслав Сітнік.

17:15 28.08.2019

пожежа

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.

09:17 27.08.2019

Державна програма на 2020-2022 роки має стати початком стрімкого розвитку українських Карпат

Державна програма на 2020-2022 роки має бути лише початком розвитку регіону українських Карпат. Для цього маємо разом з регіональною та місцевою владою відповідально підійти до наповнення цього документу реальними розвитковими проектами.

11:02 22.08.2019

21 серпня в Чернівецькій обласній раді відбувся Круглий стіл з обговорення перспектив розвитку гірських територій украінських Карпат,який стане початком підготовки Державноі програми розвитку регіону на 2020-2022 роки на виконання Указу Президента Украіни ,,Про розвиток регіону украінських Карпат" та в контексті Концепціі розвитку гірських територій українських Карпат. Від Усть-Путильської громади представником на даному обговоренні була – Скидан Антоніна Олександрівна.

10:34 22.08.2019

Навчання для працівників ЦНАПу

У Чернівцях з 19 по 21 серпня відбулось навчання по ЦНАПу "5 Модуль". Оксана Салій заступник директора дипартаменту, адміністратор ЦНАПу м. Луцьк  проводила тренінг-навчання для працівників ЦНАПів об"єднаних територіальних громад Чернівецької області. Ділилась своїми знаннями та навиками в роботі. Допомогала з вирішенням важливих питань. Також гостинно провів екскурсію по ЦНАПу Чернівецької міської ради - керівник Луців Петро Степанович.

10:26 22.08.2019

Військова служба за контрактом: ФОП – «єдинник» не звільняється від подання декларації і сплати ЄП

ДФС  звертає увагу, що нормами частини другої ст. 2 Закону України від 25 березня 1992 року № 2232-XII «Про військовий обов’язок і військову службу» із змінами та доповненнями встановлено: проходження військової служби здійснюється, зокрема, громадянами України – у добровільному порядку (за контрактом) або за призовом.

17:35 21.08.2019