Майстер-клас з писанкарства

Дата: 12.04.2019 16:17

Ми зовсім не усвідомлюємо, яким чином просте куряче яйце перетворюється у дивовижну красу?

Учасники майстер-класу з писанкарства що проводився 12.04.2019 року  в  Усть-Путильській сільській бібліотеці   Центром економічного зростання Усть-Путильської ОТГ, в  рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання» що фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання», Глибоцькою селищною радою спільно та Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» #M4EG #Різні_громади_спільні_рішення,           #Агенція_розвитку_громад_Буковини

мали змогу дізнатися про зміст закодованих символів, пізнати регіональні особливості писанкового розпису та навчаться розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти.   Обираючи зразок писанки, кожен з учасників творив свій витвір мистецтва, можливо не такий витончений як у майстрині, але по-своєму унікальний, адже це скоріш за все їхня перша власноруч виготовлена писанка.

Такі заняття дають реальну можливість доторкнутися до народної культури, побуту українців. Це чудова нагода подивитися один на одного по-новому, або, навіть, започаткувати в собі нові творчі завдатки.

Майстер-клас проводила  Усть-Путильська майстриня – Параска Гаврилащук.

ДОВІДКОВО: Центр економічного зростання Усть-Путильської об'єднаної територіальної громади створено за підтримки ЄС в межах проекту "Різні громади - спільні рішення"