Центр зайнятості інформує

На Буковині роботодавці отримали понад 4,5 млн грн компенсацій за працевлаштування безробітних

У 2023 році майже 200 роботодавців Чернівецької області скористалися компенсаційними програмами обласної служби зайнятості. Майже 150 безробітних працевлаштовані з наданням компенсацій, а роботодавці отримали  понад 4,6 млн грн. Про це повідомила під час брифінгу у Чернівецькій ОВА директорка Чернівецької обласної служби зайнятості Любов Кожолянко.

11:37:21 10.01.2024

Ще 90 учасників урядової грантової програми єРобота «Власна справа» отримали позитивне рішення

На Буковині ще 90 учасників урядової грантової програми єРобота «Власна справа» отримали позитивне рішення. У планах майбутніх та діючих підприємців створити майже 200 робочих місць.

09:40:08 28.12.2023

Кого шукають роботодавці Чернівецької області: понад півтори сотні вакансій для фахівців економічної сфери

У Чернівецькій обласній службі зайнятості, станом на 27 листопада 2023 року, зареєстровано понад 700 вакансій. З них понад 150 пропозицій роботи для фахівців економічної сфери.

14:13:12 27.11.2023

Навчання для учасників бойових дій

Державна служба зайнятості реалізовує експериментальний проєкт щодо організації професійного навчання  для учасників бойових дій та людей з інвалідністю внаслідок війни.

13:32:58 20.11.2023

Розпочався форум «Сучасний бізнес на Буковині: державна фінансова підтримка та міжнародні ініціативи»

У Чернівцях розпочався форум «Сучасний бізнес на Буковині: державна фінансова підтримка та міжнародні ініціативи», організатором  якого є  Чернівецький обласний центр зайнятості за підтримки Представництва Агентства ООН у справах біженців в Україні.

08:44:02 16.11.2023