Усть-Путильська територіальна громада!
Чернівецька область, Вижницький район

Які бізнес-ідеї будуть реалізовані буковинцями в рамках урядової програми єРобота

Дата: 27.06.2024 09:50

З початку року у Чернівецькій області 153 позитивні рішення на мікрогрант отримали буковинці в рамках урядової роботи єРобота «Власна справа». В області буде створено понад 300 нових робочих місць.

Більшість підприємців будуть розширювати власну справу, проте 21 особа має намір започаткувати власний бізнес.

Незабаром у Чернівецькій області з’являться нові кав’ярні, магазини з продажу квітів, чаю, свіжого м'яса та м'ясних виробів, продовольчих та непродовольчих товарів, з продажу товарів для городництва, садівництва та дому, а також зоомагазин.

Також запрацює логопедична студія, школа з вивчення іноземної мови, станція технічного обслуговування автомобілів, стоматологічний кабінет, розважально-розвивальний комплекс з басейном, а також надаватимуться послуги з прибирання приміщень  та проектування, встановлення і підключення сонячних станцій.

Звертаємо увагу, що тепер через портал Дія бажаючі можуть подати заявку на отримання мікрогранту в сумі 75 тисяч гривень.

Для отримання такої суми гранту обов’язковою є умова після прийняття рішення про надання мікрогранту реєстрації фізичної як ФОП. Умова щодо створення нових робочих місць у цьому випадку не є обов’язковою.

Обов’язковою умовою отримання коштів у сумі понад 75 тисяч гривень є створення нових робочих місць протягом 6 місяців з дня отримання коштів.

Для отримання консультацій з питань отримання мікгрогранту потрібно звернутися до найближчого центру зайнятості або до фахівців Чернівецького обласного центру зайнятості за телефоном (0372) 95 02 11.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятостіФото без опису