Центр зайнятості інформує

Реалізована можливість отримання гранту у сумі 75 тис.грн без зобов’язання створити нові робочі місця

26 квітня 2024 року були внесені зміни до Постанови КМУ  «Деякі питання надання грантів бізнесу» від 21 червня 2022 р. № 738, які набрали чинності 04 травня 2024 року. Зміни передбачають отримання гранту у сумі 75 тис.грн без зобов’язання створити нові робочі місця.

10:41:38 12.06.2024

Які бізнес-ідеї будуть реалізовувати буковинці за кошти «Гранту для ветеранів та членів їх сімей»

У 2023-2024 році «Гранти для ветеранів та членів їх сімей» отримали 20 осіб. В минулому році 7 осіб, в цьому році – 13. Ці гранти отримали діючі військові, демобілізовані та члени їх сімей. Сума коштів склала майже 10 млн грн.

10:00:34 12.06.2024

На Буковині роботодавці отримають понад 1,6 млн грн компенсації за облаштування інклюзивних робочих місць для осіб з інвалідністю

У Чернівецькій області прийнято рішення про надання компенсації роботодавцям за облаштування 25 робочих місць для осіб з інвалідністю.

13:30:00 07.06.2024

За працевлаштування учасників бойових дій роботодавці можуть отримати компенсації. У 2024 році Чернівецька обласна служба зайнятості компенсувала 50 відсотків фактичних витрат на оплату праці трьом роботодавцям за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа УБД на посади: продавець-консультант, електромеханік, водій автотранспортних засобів.

10:14:18 03.06.2024

Чернівецький обласний центр зайнятості проводить опитування обізнаності людей із інвалідністю щодо можливостей працевлаштування

Люди з інвалідністю шукають роботу здебільшого через ті самі причини, що й інші люди. Вони хочуть заробляти на життя, жити самостійно та підтримувати соціальні контакти. Як і для інших шукачів роботи, пошук роботи та професійне зростання на ній важливо для їхньої самооцінки.

09:07:57 22.05.2024

Послуги, які можуть отримати внутрішньо переміщені особи в службі зайнятості

Фахівці служби зайнятості здійснюють індивідуальний підбір вакансій для кожної людини з урахуванням отриманої освіти, професійного досвіду та побажань до майбутнього робочого місця. Все, що необхідно зробити внутрішньому переселенцю – це звернутися до найближчого центру зайнятості або зареєструватися як безробітний через Портал Дія.

10:16:11 25.04.2024