Центр зайнятості інформує

На Буковині роботодавці отримають майже 700 тис. грн компенсації за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

У Чернівецькій області прийнято рішення про надання компенсації роботодавцям за облаштування 10 робочих місць для осіб з інвалідністю. Троє осіб працевлаштовані на Герцаївщині, по двоє на  Глибоччині та у м.Чернівці, по одній людині – на та Хотинщині, Сокирянщині та Новоселиччині.

09:11:09 01.04.2024

На Буковині ще два переможці за програмою «Грант для ветеранів та їх подружжя»

Ухвалено чергові рішення за урядовою програмою  «Грант для ветеранів та їх подружжя»,  заяви подані у період з 12 по 25 лютого 2024 року (з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди).

11:21:54 26.03.2024

На Буковині у 2023-2024 роках понад 400 осіб отримали державних грантів на суму 100 млн грн

Чернівецький обласний центр зайнятості здійснює супровід двох грантових проєктів   урядової програми єРобота «Власна справа» і «Гранти для ветеранів та членів їх сімей». За 2023-2024 роки мікрогранти отримали 397 учасників програми, ще 10 осіб стали здобувачами  «ветеранського гранту». Загалом  сума коштів склала 100 млн грн. Що ж до робочих місць, то  в області їх буде створено майже тисячу. Про це під час брифінгу у Чернівецькій обласній державній адміністрації повідомила директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

14:20:13 12.03.2024

ПРЕСАНОНС

12 березня 2024 року о 12.30 відбудеться брифінг директорки Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко на тему:  «Державні грантові програми на Буковині: який бізнес буде розвиватися та скільки створено нових робочих місць».

09:43:29 11.03.2024

На Буковині триває добір працівників в Управління патрульної поліції в Чернівецькій області

У Чернівецькій філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбудуться міні-ярмарки вакансій щодо підбору необхідних працівників для Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

08:47:57 11.03.2024