новини

Куди звертатися по допомогу: лінії підтримки в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

У межах програми створили спеціальну платформу, де можна знайти контакти профільних установ, корисні посилання, поради, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про своє ментальне здоров’я.

10:04:03 20.06.2023

Для українців спрощують процедуру оформлення паспортних документів

Відсьогодні за рішенням Уряду усі підрозділи Державної міграційної служби України та закордонні дипломатичні установи отримують безпосередній доступ до Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Таким чином органи матимуть можливість формувати витяг про державну реєстрацію народження особи та її походження.

09:46:00 08.06.2023

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

8 червня 0 14:30 год у приміщенні Усть-путильської гімназії відбудеться громадське обговорення (слухання) щодо рерганізації Усть-путильської гімназії.

10:47:44 01.06.2023

У столиці Іспанії в тестовому режимі розпочав роботу «Паспортний сервіс»

Для покращення доступу до адміністративних послуг для кожного українця, які на сьогодні проживають на території Іспанії, команда Державної міграційної служби у плідній співпраці з МВС, МЗС та нашими закордонними партнерами у тестовому режимі розпочинає роботу мобільних комплексів «Паспортного сервісу» у Мадриді.

09:03:52 29.05.2023

Як оформити перший паспорт без документів, що посвідчують особу?

Чи існує можливість оформлення паспорта громадянина України вперше по досягненню 14-річного віку, якщо у особи з поважних причин немає документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, її батьків? Так, навіть за таких умов громадянина України  можна і потрібно документувати особу, яка досягла 14 років, першим паспортом у вигляді ID-картки.

09:01:18 29.05.2023