Інспектори Держпраці відновлюють контроль за дотриманням прав працівників

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну Уряд ухвалив рішення про припинення на період воєнного стану перевірок бізнесу, зокрема, з питань законодавства про працю та безпеку  праці.

10:02:19 29.06.2023

Проект «MRIYA» – синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі

Кiберполiцiя України, спiльно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проєкт «МРIЯ» у сильну iнiцiативу протидiї росiйським окупантам в медiа-просторi. Найбiльша сила нашої спiльноти — це нашi пiдписники та громадяни України завдяки Вам, ми успiшно блокуємо та протидiємо росiйськiй агресiї в Iнтернетi.

09:53:51 29.06.2023

У Чернівецькій області роботодавці отримають 1,5 млн грн за працевлаштування переселенців

З початку 2023 року 50 роботодавців Чернівецької області скористалися можливістю отримати компенсацію за працевлаштування 132 внутрішньо переміщених осіб. Загалом компенсація складає понад 1,5 млн.грн.

09:35:01 29.06.2023

Куди звертатися по допомогу: лінії підтримки в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

У межах програми створили спеціальну платформу, де можна знайти контакти профільних установ, корисні посилання, поради, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про своє ментальне здоров’я.

10:04:03 20.06.2023