ГУ ДСНС

До уваги суб'єктів господарювання

Вижницький районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області інформує, що 26.05.2023 постановою Кабінету Міністрів України № 535 затверджено «Технічний регламент засобів цивільного захисту», який набирає чинності 31.05.2024. Технічний регламент засобів цивільного захисту установлює вимоги щодо засобів цивільного захисту, їх надання на ринку, введення в обіг, а також процедури оцінки відповідності таких засобів. Постановою передбачено, що надання на ринку засобів цивільного захисту, які були введені в обіг до набирання чинності цією постановою, не може бути заборонене або обмежене.

10:32:03 01.08.2023

Безпека на воді

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

11:48:02 10.07.2023

Рятувальники попереджають!

На території Вижницького району з початку року виникло 60 пожеж внаслідок яких знищено та пошкоджено майно людей.

14:28:28 04.07.2023

Правила безпечної поведінки на воді та біля води

10:52:26 19.06.2023

Безпека на воді