05.04.2022 в котре було відправлено 2 буси готової їжі. Низький уклін Всім хто долучився!

Дата: 06.04.2022 15:12

Ці домашні страви приготували для людей з Бучі, Гостомеля,Макарова,Коростеня,Білогородки: Дихтинецька школа,Замогильська школа,Дихтинець садочок,Усть-Путильська школа, Усть-Путильський садочок,жителі села Усть-Путила,Мариничівська школа "Родина", клуб с. Мариничі,садочок Мариничі,с.Розтоки(школа,садочок,і всі не байдужі жителі), х.Смугарь. Працівники Підзахаричівського НВК "Перлина Гуцульщини",колектив бару "Горяночка",працівники ФАПу,жителі сіл Міжброди,Підзахаричі,Хорови,Києва та Київської обл, також магазин"Родина"с.Тюдів, с.Зеленів, с.Брусниця, с.Неполоківці. Фінансова підтримка:Марічка Яків'юк( закупили мясо), житель села Міжброди Ілля Гожда,церква с.Підзахаричі, Valentina Povidash . Паливо:Марія Миколаївна Ілюк,Фіжделюк М.Д,Боцвин І.Ф, Нагірняк Д.Г, Надія Лізун .Продукти харчування: надійшли від депутата Верховної Ради Максим Заремський ,Анатолій Іліщук, Михайло Андрюк. Наступна відправка 12.04.2022.на 12год.

Зазначає на своїй сторінці у фейсбук депутат Усть-Путильської сільської ради - Тетяна Вицега.