НЕХАЙ ВАША ДОБРОТА І ЩЕДРІСТЬ ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ВАС СТОРИЦЕЮ!

Дата: 11.04.2022 13:17

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, дуже приємно, що жителі Усть-Путильської громади, які тимчасово перебувають за її межами, не залишаються осторонь проблем нашої держави.

Так, наш односельчанин Петро Дроняк з далекої Америки неодноразово допомагав жителям Підзахаричів Олені Семенюк та Галині Герсюк формувати допомогу військовим, а сьогодні виявив бажання допомогти підготувати великодні гостинці для внутрішньо- переміщених осіб нашої громади.

Також безмежно вдячні родині Василя Кривушка, зокрема, синам Володимиру та Віктору за гуманітарну допомогу, яка на прохання громадської організації "Злагода" дуже вчасно надійшла в громаду. Продукти використовуються для харчування внутрішньо-переміщених осіб та приготування їжі для воїнів- захисників, а одяг та взуття зігрівають людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Дякуємо також сім'ї волонтерів Анатолію та Тетяні Вицезі за доставку даної гуманітарної допомоги до нашої громади.

Нехай криниця вашої доброти ніколи не міліє, а зроблені вами добрі справи сприяють наближенню миру на нашій Землі.

#ОленаСеменюк#

#PetroDronyak#