ЄДНАННЯ - ЦЕ ЗАПОРУКА УСПІХУ!

Дата: 12.04.2022 20:38

З перших днів війни колектив Усть- Путильського ЗДО активно долучився до приготування різних страв для наших захисників. Біля 2-х тижнів в закладі тимчасово проживали 21 особа внутрішньо-переміщених осіб, для яких ми організовували безкоштовне харчування та забезпечували всі умови для комфортного перебування в громаді.

Щотижня, дякуючи нашим волонтерам, нам вдається відправляти немалі партії готових страв ( вареники з різними начинками, голубці, книші, пампушки, котлети, пельмені, гречаники, пиріжки), сало, консервацію тощо.

Для закупівлі продуктів, необхідних для приготування цих страв колективом закладу було зібрано 5 600 грн., які швидко були використані. Та, дякуючи небайдужим жителям нашої громади, які гідно оцінили нашу роботу, ця добра справа продовжується.

Особливо дякуємо Юрію Томюку, Дмитру Мотузу, Людмилі Томнюк, Марині Ковбиш, які закупили по 50 кг борошна. Приєдналися до поповнення запасів олії, фаршу, рису, гречки, яєць Василь Рубан, Марина Ковбиш, Зінаїда Яків'юк, Наталія Рубан, деякі батьки наших вихованців та, дякуючи клопотанню отця Димитрія Сімчука, деякі парафіяни церкви св. Параскеви.

Упевнені, що Ваш приклад показовий і для всіх інших. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ви даєте надію, що разом ми все подолаємо.

СЛАВА УКРАЇНІ!