Сьогодні, напередодні Великодня,  до Усть-Путильської територіальної громади завітав народний депутат України Максим Заремський!

Дата: 20.04.2022 11:19

Сьогодні, напередодні Великодня,  до Усть-Путильської територіальної громади завітав народний депутат України Максим Заремський, щоб привітати та підтримати горян, які цього найбільше потребують. Святкові пасочки та продуктові набори отримали жителі  сіл Околена, Розтоки, Ями, Міжброди, Хорови, Петраші, Мариничі, Усть-Путила.

Щиро дякуємо Максиму Заремському  за постійну підтримку  горян, відстоювання інтересів виборців, активну волонтерську роботу – допомогу воїнам, переселенцям.

Добрі справи для тих, хто потребує допомоги не залишаються поза увагою. Ви завжди у важку хвилину підтримуєте та подаєте дружню руку допомоги. А коли поруч такі люди як Ви, ми всі повертаємо до таких цінностей, як самовідданість та співчуття, любов до ближнього і здатність змінити світ навколо себе на краще. Низький уклін Вам та щире спасибі за все, що Ви робите для нашої громади. Нехай свято Пасхи дарує Вам мир, віру, здоров’я і добру надію. Нехай Господь благословляє Вас і Вашу родину.