ДПС інформує

До місцевих бюджетів Буковини надійшло понад 105,8 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, упродовж січня-липня цього року платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, перерахували до місцевих бюджетів Буковини 105,8 млн гривень. У липні платники перерахували до бюджету 28,5 млн грн податку на нерухомість.

09:04:42 04.09.2023

Гарячі лінії щодо застосування та впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій

У податковій службі Буковини інформують, у робочі дні працюють телефонні «гарячі» лінії з питань застосування РРО/ППРО під час здійснення господарської діяльності. https://cv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/700815.html

09:04:14 04.09.2023

Роздрібний акциз додав до територіальних  бюджетів буковинських громад 74,9 мільйони гривень

За підсумками січня - липня 2023 року суб’єкти господарювання сплатили до бюджету 9,7 мільйонів гривень за придбані ліцензії на торгівлю  алкоголем, тютюном та на реалізацію пального. Крім того до територіальних бюджетів області надійшло 65,2 мільйони гривень акцизу з роздрібної торгівлі підакцизних товарів – повідомили у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

09:02:54 04.09.2023

ля звірки щодо мінімального податкового зобов’язання звертайтесь до фахівців податкової служби області

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області наголошують, у разі незгоди платника податку з визначеним контролюючим органом загальним мінімального податкового зобов'язання та/або розрахованою у відповідному податковому повідомленні-рішенні сумою річного податкового зобов’язання з податку такий платник податку має право протягом 30 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення звернутися до контролюючого органу для проведення звірки даних,  з наданням підтвердних документів.

09:02:28 04.09.2023

Як застосувати РРО/ПРРО якщо  продавець користується послугами кур’єрів?

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадує, що відповідно до норм Закону України від 06.07.1995 №265/95 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», не допускається формування фіскального касового чека пізніше ніж відправка товару за умови використання послуг експедитора та/або логістичної компанії. Звертаємо увагу, що експедитор не приймає від споживача післяплату за поштове відправлення у своєму відділенні, а так само як і продавець товарів отримує кошти за послуги за допомогою фінансового посередника, який по факту є третьою стороною відносин, не пов’язаних з купівлею-продажем товарів і надає аналогічні послуги як продавцю товарів, так і експедитору.

09:01:03 04.09.2023

Порядок направлення листів до ДПС через Електронний кабінет

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, сучасні електронні сервіси ДПС України забезпечують дистанційне спілкування з податковою службою. Платники мають змогу надсилати листи до контролюючих органів через Електронний кабінет.

08:38:44 04.09.2023

Фінансові установи, небанківські надавачі платіжних послуг повинні повідомляти ДПС про відкриття чи закриття електронних рахунків, гаманців

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області інформують, що у зв’язку із змінами, запровадженими Законом України від 30 червня 2023 року № 3219 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» з 1 серпня 2023 року банки, інші фінансові установи, небанківські надавачі платіжних послуг, емітенти електронних грошей зобов’язані надсилати до контролюючого органу повідомлення про відкриття/закриття рахунків чи електронних гаманців платників податків, визначених п.69.1.ст.69 Податкового кодексу України з дотриманням строків встановлених п.69.2 ст.69 ПКУ, тобто у день відкриття/закриття рахунку чи електронного гаманця.

15:26:35 03.08.2023

У січні – липні 2023 року буковинці на фінансування ЗСУ сплатили майже 233,9 млн грн військового збору

Коментуючи надходження військового податку начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак подякував всім буковинцям котрі чесною сплатою податків проявляють свій патріотизм та фінансово підтримують Збройні Сили України.

15:25:45 03.08.2023

Закон України № 3219: платники єдиного податку І та ІІ груп обов'язково сплачують єдиний податок у серпні

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють платникам, що з 1 серпня 2023 року  набрав чинності Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

15:25:10 03.08.2023