ДПС інформує

Головне управління ДПС у Чернівецькій області Повідомлення для інформування громадськості

Внесок малого бізнесу до місцевих бюджетів Буковини склав понад 104,6 млн гривень У січні 2024 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області  понад 104,6 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2023 року  бюджети громад регіону додатково отримали понад 32,3 млн грн єдиного податку.

10:08:00 13.02.2024

У січні 2024 року платники Буковини  спрямували до казни майже 34,9 млн грн плати за землю В Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що у січні  2024 року власники землі та землекористувачі сплатили до бюджетів громад Буковини понад 34,9  млн гривень земельного податку. Дана сума надходжень земельного податку перевищила  минулорічні показники на 8 млн грн.

14:32:35 08.02.2024

Буковинці сплатили майже 29,2 млн грн військового податку За інформацією Головного управління ДПС у Чернівецькій області у січні 2024 року з легально отриманих доходів на забезпечення обороноздатності країни та боєздатності Збройних сил України та утримано та перераховано до бюджету 29,2 млн грн військового податку.

10:16:18 07.02.2024

Платники ЄП третьої групи зобов’язані подати податкову декларацію платника ЄП не пізніше 9 лютого 2024 року У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що згідно з абзацом першим п. 296.3 ст. 296 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники єдиного податку третьої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.

08:52:56 02.02.2024

Деклараційна кампанія – 2024: доходи отримані за оренду нерухомості підлягають декларуванню У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області наголошують, кожен громадянин, який не є підприємцем, але здає нерухоме майно (квартиру, будинок, кімнату або ж нежитлове приміщення) в оренду іншій фізичній особі має задекларувати отриманий дохід та сплатити до бюджету податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18 % та 1,5 % військового збору.

08:38:37 30.01.2024

Для уникнення штрафів буковинські податківці радять проводити розрахунки через РРО/ПРРО без порушень Фахівці податкової служби Буковини підкреслюють, що сумлінне виконання вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» усуває ризики, що можуть стати підставою для проведення фактичних перевірок.

14:54:00 25.01.2024

Основні випадки подання податкової декларації про майновий стан і доходи Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, з 1 січня 2024 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року.

10:57:53 24.01.2024

До місцевих бюджетів у 2023 році за ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном сплачено майже 16 млн грн Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Загалом на початок січня 2024 року роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на території регіону здійснюють 2073 суб’єкти господарювання, з них 138 юридичних осіб та 1935 фізичних осіб – підприємців. (у 2022 році - 2020 осіб).

10:30:33 24.01.2024