новини

УСТЬ-ПУТИЛЬСЬКА ОТГ ВЖЕ ВДРУГЕ ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ МАЄ ШАНС ПОРАДІТИ ЗА ПЕРЕМОГУ У КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЗЛАГОДА".

СТВОРЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО ТУРИСТИЧНОГО КЛАСТЕРА В ОТГ-ЦЕ ПРЕКРАСНА ПЕРСПЕКТИВА РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ОТГ. СПОДІВАЄМОСЬ НА АКТИВНЕ ДОЛУЧЕННЯ ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СУБЄКТІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ І ЩИРО ДЯКУЄМО ОРГАНІЗАТОРАМ КОНКУРСУ ЗА ДОВІРУ. ПОПЕРЕДУ-ЦІКАВА І НАПРУЖЕНА РОБОТА НАД РЕАЛІЗАЦІЄЮ ПРОЕКТУ!

11:24:24 05.08.2020

4 серпня працівники Путильського РС УДСНС провели рейд задля попередження виникнення пожеж в екосистемах.

Оскільки влітку є багато  охочих відпочивати на природі, Путильські рятувальники провели рейд з громадянами Путильського району а саме: мешканцями с.Сергії. Путильські рятувальники  закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових масивах, безпечного відпочинку на воді.

10:45:01 05.08.2020

Торгівля людьми, слід знати більше! В разі необхідності можна телефонувати на гарячу лінію з питань протидії торгівлі людьми за номерами 527 та 0800505501; звертатися в посольства країн за місцем перебування та у міжнародний благодійний фонд Карітас!

В рамках інформаційної кампанії щодо протидії торгівлі людьми 28 липня 2020 року  в Путильській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся вебінар, на якому обговорили як не потрапити у трудове рабство.

10:00:34 31.07.2020