В селі Усть-Путила відбудеться трансляція фільму «Один – в полі воїн» - режисер Геннадій Вірста!

Дата: 07.09.2021 15:03

У картині йдеться про події кінця Другої світової війни в одному з прикарпатських сіл Західної України. Як особливо наголосили під час прем'єри стрічки її автори, сюжет фільму побудований на реальних фактах. У ньому немає жодного вигаданого героя, як і не вигадано жодної події. Під час зйомок фільму творчу групу активно консультували кілька живих свідків тих далеких подій 1944 року.

За сюжетом стрічки, сержант Радянської Армії Роман Карпенюк (роль виконав молодий тернопільський актор Андрій Малінович) приїздить на три дні у відпустку в рідне село Потоки, де мешкає його кохана дівчина Аничка (у виконанні студентки Київського театрального інституту ім. І. К. Карпенка-Карого Світлани Зубченко). За кілька років до того Романа разом із батьками вислали на поселення до Сибіру, і лише тепер за свою бездоганну військову службу поневолювачам рідного краю він отримав можливість повернутися на малу батьківщину і зустрітися з коханою. Проте шлях героєві перепиняють уповноважений НКВС, провідник українських повстанців і ватажок озброєних мародерів, до рук якого потрапила Аничка. Тож навколо триденних пошуків нареченої Романом Карпенюком обертається весь подальший сюжет стрічки.