новини

ФССУ оплатить допомогу за лікарняним, навіть якщо працівник захворів у перший робочий день

Фонд соціального страхування України гарантує страховий захист для всіх українських працівників. Навіть якщо ви захворіли у свій перший робочий день, ФССУ оплатить допомогу за лікарняним у повному обсязі.

10:26:59 15.12.2022

Рекомендації щодо безпечного використання індивідуальних газобалонних установок

Через масовані ракетні атаки росії об’єкти критичної інфраструктури України зазнали масштабних руйнувань. Як наслідок, мешканці багатоквартирних та приватних будинків для приготування їжі та обігріву осель почали масово використовувати газові балони. Аналогічна ситуація спостерігається під час трудової діяльності.

09:00:03 14.12.2022

Дії при виявленні ВНП

Для того, щоб вирізнити вибухові пристрої з-поміж усіх інших, варто запам’ятати їхні характерні ознаки:

15:17:16 12.12.2022

Як оплачувати лікарняні, які не змінили статус на «готово до сплати»

Електронний лікарняний має статус «закритий» з дня свого створення і змінює його на «готово до сплати» у день видачі – тобто через сім днів після дати закриття для лікарняних по тимчасовій непрацездатності і через сім днів після дати відкриття – для лікарняних по вагітності та пологах.

08:54:02 08.12.2022

Анкетування щодо Антикорупційної програми ДСНС на 2023–2025 роки

У рамках виявлення та оцінювання можливих корупційних ризиків, а також підготовки Антикорупційної програми ДСНС на 2023–2025 роки. Проводиться анонімне опитування шляхом заповнення відповідної       Анкети  № 2 за посиланням  https://forms.gle/hbZATfGW3qgsvvVB9  .

19:25:24 07.12.2022

Відключення електроенергії: убезпечте себе, близьких і житло від пожежі

Необережне поводження з вогнем може наробити багато біди.  Неухильно дотримуйтеся правил безпеки. ВАЖЛИВО -  забороніть використання електроприладів та відкритого вогню дітям!     Короткі поради для населення:

08:56:51 05.12.2022