Про перерахунок пенсій

З 1 грудня 2022 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області проведено перерахунок пенсії учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та непрацездатним членам їх сімей у зв’язку зі зміною показника середньої заробітної плати, який застосовується при обчисленні пенсій по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника виходячи з заробітку, одержаного за роботу в зоні відчуження. Перерахунок проведено 25 особам. Середній розмір підвищення склав 7478,67 грн.

08:57:08 29.11.2022

Якщо ви стали свідком або об’єктом незаконних, неправомірних та корупційних дій з боку працівників системи ДСНС

Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників системи ДСНС Ви можете повідомляти по «телефону довіри»  Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області  (0372) 55-04-80, надіслати смс повідомлення чи зателефонувати начальнику Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління 095–562–05–53, 099-201-71-01 або надіслати листа на електронну адресу: bezpeka@cv.dsns.gov.ua

12:31:19 25.11.2022

Як отримати допомогу за електронним лікарняним

У цьому році українці вже отримали понад 13 мільярдів гривень лікарняних і декретних допомог від Фонду соціального страхування України. Виплати отримали більше 2 мільйонів працівників.

14:13:05 23.11.2022

Про ведення електронної трудової книжки

6 листопада вступив в силу Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та деяких інших законів України щодо захисту прав фізичних осіб під час воєнного стану та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю" від 18.10.2022 р. № 2682-ІХ.

10:37:46 18.11.2022

Подання звітності — обов’язкова умова для створення електронного листка непрацездатності

Електронний листок непрацездатності формуються на основі наявної в базі Пенсійного фонду України інформації з Реєстру застрахованих осіб, яка базується на звітах страхувальників. Тому дуже важливим є наявність інформації про трудові відносини між застрахованою особою та її роботодавцем.

10:35:20 18.11.2022

Пройти ідентифікацію особи в Пенсійному фонді тепер можна за допомогою цифрового паспорта в «Дії»

Відтепер у всіх сервісних центрах Пенсійного фонду України можна не лише підтвердити особу з цифровим паспортом (ID-карткою) у «Дії», а й шерити його цифрову копію.

10:33:21 18.11.2022

Пожежна небезпека пічного опалення та правила пожежної безпеки при використанні його у побуті

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приборів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій.

15:10:09 14.11.2022

Про грудневий перерахунок пенсій поінформували представників засобів масової інформації

Коментар з приводу грудневого перерахунку пенсій надала начальник управління пенсійного забезпечення, надання житлових субсидій і пільг Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Яна КОРДУБАН.

16:45:56 09.11.2022