Незвичайна зустріч з книгою (екскурсія до бібліотеки)

Дата: 26.06.2017 23:02

14 червня маленькі дошкільнята  провели екскурсію до Усть-Путильської сільської бібліотеки.

Перед тим,  як вирушати на екскурсію діти пригадали  знання про працівників бібліотеки та прослухали вірш                 М. Солтис   «Бібліотекар».

Дорогою до бібліотеки малюки на практиці закріпили знання з правил дорожнього руху при переході через перехрестя.

Прийшовши до місця зупинки діти були вражені великою кількістю книг. Познайомились з завідувачем бібліотеки Надією Костянтинівною, яка розповіла дошкільнятам про походження назви «бібліотека» та роботу бібліотекаря, ознайомила з рубриками на які поділяється вся література. Діти мали змогу погортати  дитячі книжечки та журнали, таким чином кожна дитина відчула себе відвідувачем-читачем бібліотеки.

В ході екскурсії  дітей ознайомили з правилами користування послугами бібліотеки, закріпили правила дбайливого ставлення до книги та поведінки в бібліотеці.

Цікавим завершенням екскурсії було проведення «Казкової вікторини», яку для малюків підготувала Надія Костянтинівна. Дошкільнята з  задоволенням продовжували фрази та цитували діалоги з відомих казок, відгадували загадки.

В результаті екскурсії діти пообіцяли бібліотекарю Надії Костянтинівні, що будуть бережно і  дбайливо відноситись до книжечок та разом з батьками стануть регулярними відвідувачами  бібліотеки.