Увага! Виконання робіт на висоті в умовах +35 градусів мають бути призупинені

Дата: 21.07.2023 16:17

Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області інформує: для створення безпечних умов під час виконання робіт на висоті, суб’єкту господарювання необхідно враховувати метеорологічні умови,  а  також стан здоров'я працівників, котрі виконують роботи на висоті.

Відповідно до «Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті», не дозволяється виконувати такі роботи  у відкритих місцях при швидкості вітру 10м/с і більше;

при грозі або тумані, який ускладнює видимість у межах фронту робіт;

якщо температура повітря вище + 35 градусів за Цельсієм.

Нагадуємо, роботи на висоті - це роботи, що виконуються на висоті 1,3 м і більше від поверхні грунту, перекриття або робочого настилу, у тому числі, з робочих платформ підйомників та механізмів, а також на відстані менше 2 м від неогороджених перепадів на висоті 1,3 м і більше.

Для мінімізації ризиків настання нещасних випадків, пов´язаними із перегрівом працівників, рекомендуємо забезпечити робочі дільниці тонометрами, відповідними медичними засобами, охолодженою питною водою та дотримуватись температурних режимів.

Актуальна інформація з питань безпеки праці - на порталі :  https://pratsia.in.ua Фото без опису